MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Odwiedź MachinePoint Used Machinery na targach w 2014 i 2015 roku  This is not an official translate. Original version here


  MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, zgodnie z jego międzynarodowego planu ekspansji, znacznie zwiększył swój budżet na targach w 2014 Nadszedł czas, aby zrobić zapasy i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Nadszedł czas, aby zapoznać się z naszymi międzynarodowej obecności zarówno w strategicznym i potencjalnych rynków zbytu dla naszej firmy.
  W 2014 roku uczestniczył MachinePoint na targach na pięciu kontynentach. Jak na przykład:
  Interplastica Rosja 2014 (01 / 28-31, Moskwa)
  Packaging Innovations (02 / 26-27, Birmingham)
  Expo Plásticos 2014 (03 / 25-28, Guadalajara, Meksyk)
  Plast Alger (04 / 6-8, Algieria)
  Plast Peru (05 / 7-10, Lima)
  PlastPol (05 / 27-30, Kielce)
  Compack Kenia (06 / 2-4, Nairobi)
  Argenplás (06 / 16-19, Buenos Aires)
  Expo Paczka Meksyk (06 / 17-20, Meksyk)
  Propak Chiny (07 / 16-18, Szanghaj)
  Formowanie wtryskowe i Blow Moulding, PET (08 / 21-22, Mumbai)
  Fakuma (10 / 15-18, Friedrichshafen)
  Pakiet Expo Chicago (11 / 2-5, Chicago)
  Brau Beviale (11 / 11-13, Nurnberg)
  Ambalaż (11 / 17-20, Paryż)
  Plast Imagen (11 / 18-21, Meksyk)
  Plast Eurasia (12 / 4-7, Stambuł)
  Dodatkowo, MachinePoint ogłosił utworzenie nowych biur handlowych w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Konkretnie, MachinePoint jest obecny teraz handlowej w Kenii i RPA; i Argentynie, Peru i Kolumbii.
  Targi są głównym rdzeniem dla MachinePoint, to jest bardzo ważne, aby być blisko swoich klientów i pomagać ich agent sieci jako swoich biur handlowych na całym świecie coraz więcej. Jest to strategia różnicowania od konkurencji, ponieważ kontakt twarzą w twarz jest bardzo ważne, gdy istnieje model biznesu online, ponieważ jest to sprawa MachinePoint użytkownika. MachinePoint wyznaczyła jako cel rdzeń do załatwienia najistotniejszych targach na całym świecie w sektorze maszyn stosowanych w przemyśle napojów i tworzyw sztucznych, w szczególności.
  Podczas nadchodzącej 2015 MachinePoint planuje utrzymać ten wysoki inwestycji w strategii targach, tak utrzymując otwarcie lokalnych biur handlowych i pomocy swoich agentów. Jest to strategiczny plan w kierunku stałego wzrostu, który został MachinePoint doświadcza od ostatnich lat.
  MachinePoint stoi przed wyzwaniem, aby utrzymać to w dużej mierze inwestycje w strategii targów w tym roku, jak również w biurach handlowych i agentów na całym świecie.  Corporate video