MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Fuarlar MachinePoint 2015 için 2014 ve durumu katılmak  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint ölçüde, makine, uluslararası genişleme planı doğrultusunda kullanılan plastik, ambalaj ve İçecek makineleri, satışında Avrupa lideri kullanılır Bir hisse senedi almak ve geleceğe yönelik sonuçlar çıkarmak zamanı 2014 için fuarlarda bütçesini artırdı. Stratejik ve şirketimiz için potansiyel pazarlarda hem uluslararası varlığımızı gözden zamanıdır.

  2014 yılında, MachinePoint beş kıtada Fuarlar katılmıştır. Gibi:
  Interplastica Rusya 2014 (01 / 28-31, Moskova)
  Ambalaj Yenilikler (02 / 26-27, Birmingham)
  Expo Plásticos 2014 (03 / 25-28, Guadalajara, Meksika)
  Plast Alger (04 / 6-8, Cezayir)
  Plast Peru (05 / 7-10, Lima)
  PLASTPOL (05 / 27-30, Kielce)
  Kompak Kenya (06 / 2-4, Nairobi)
  Argenplás (06 / 16-19, Buenos Aires)
  Expo Paketi Meksika (06 / 17-20, Mexico City)
  Propak Çin (07 / 16-18, Şangay)
  Enjeksiyon ve Şişirme, PET (08 / 21-22, Bombay)
  Fakuma (10 / 15-18, Friedrichshafen)
  Paketi Expo Chicago (11 / 2-5, Chicago)
  Brau Beviale (11 / 11-13, Nurnberg)
  Emballage (11 / 17-20, Paris)
  Plast Imagen (11 / 18-21, Meksika)
  Plast Eurasia (12 / 4-7, İstanbul)
  Ayrıca, MachinePoint Afrika ve Latin Amerika'da yeni ticari ofislerinin kurulması duyurdu. Özellikle, MachinePoint Kenia ve Güney Afrika'da artık ticari bir varlığı vardır; ve Arjantin, Peru ve Kolombiya.
  Fuarlar MachinePoint için bir çekirdek anahtar, onların müşterilerine yakın olmak ve daha fazla dünya çapında ticari ofisler gibi kendi ajan ağını yardımcı olmak çok önemlidir. o MachinePoint davası olduğu gibi, online bir iş modeli olduğunda yüz yüze temas çok önemli olduğu gibi, rekabet ayıran bir stratejidir. Bir çekirdek hedef, özellikle, içecek ve plastik sanayiinde kullanılan makine sektöründe dünya çapında en uygun fuarlarda katılmak üzere MachinePoint belirledi.
  Bu yaklaşan 2015 boyunca, MachinePoint yerel ticari ofisleri açarak tutmak ve onların ajanları yardımcı olarak böylece, Fuarlar stratejisi bu yüksek yatırım devam etmeyi planlıyor. Bu MachinePoint son yıllarda beri yaşanmaktadır sürekli büyüme yönünde stratejik bir plandır.
  MachinePoint tüm dünyada bu yıl boyunca fuarlarda stratejisi bu ağır yatırım tutmak, hem de ticari ofisler ve ajanlar için sorunuyla karşı karşıyadır.


  Tanıtım Filmi