MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.

 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Used Machinery będzie na targach K 2010 w Dusseldorfie  This is not an official translate. Original version here

  Umów się na spotkanie z nami w K 2010!
  Napisz do nas, tutaj: info@machinepoint.com

  MachinePoint jest największą organizacją handlu sprzedaży używanych maszyn w Europie w produkcji napojów i tworzyw sztucznych. Kupno i sprzedaż przez MachinePoint jest bezpieczny i profesjonalny. marki MachinePoint jest synonimem jakości i dobry serwis.

  MachinePoint obecnie zespół ponad 20 sprzedawców poświęcony handlu używane maszyny. MachinePoint zespołu sprzedaży weźmie udział w K Fair 2010 i będzie to świetna okazja, aby spotkać się z nimi.

  Pilar Alvarez szef Wydziału tworzyw sztucznych i za używane do wytłaczania, termoformowania, recykling, folie i arkusze, cios i wtryskarki, mówi, "K 2010 to wielka szansa dla nas, aby spotkać się z naszymi klientami i producentów poszukuje obecnie do zakupu lub sprzedaży używanych maszyn. Z niedawnego kryzysu gospodarczego jest wiele wysokiej jakości i dobrze wycenione maszyn na rynku, i to jest dobry czas na zakup używanych maszyn. Pracujemy już z najbardziej znanych producentów maszyn pomagając im sprzedać używane maszyny ich ins handlu, a także z góry plastikowych źródło międzynarodowych grup o bardzo dobrej jakości maszyn używanych.

  Targi K przyciąga kupców z całego świata, a to ma kluczowe znaczenie dla nas, jak 70% naszej sprzedaży są wykonywane do krajów spoza Europy. Mamy duży popyt na używane maszyny z Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej. K 2010 jest doskonałą okazją do spotkania wszystkich tych producentów twarzą w twarz, aby pomóc im w ich potrzebach używane maszyny ".

  "K 2010 jest doskonałą okazją do spotkania z naszymi partnerami OEM i zobacz nowych rozwiązań urządzeń. Na MachinePoint jesteśmy na bieżąco z wszelkich nowych osiągnięć zbliża się w nowy sprzęt, po pierwsze to determinuje ceny maszyn używanych, a po drugie maszyny te będą również w rynku maszyn używanych za kilka lat i ważne jest śledzenie na wydajności.

  rynku sprzętu nowego i używanego sprzętu na rynku są bardzo ze sobą powiązane. Na przykład nowe ceny sprzętu wpływu na stosowane ceny sprzętu, jeśli nowe ceny sprzętu są ograniczone, jak to się stało w kilku sektorach, w ciągu ostatnich dwóch lat, a następnie zastosowana cena sprzętu jest ograniczona, bez względu na cenę książki z używanego sprzętu.

  Także na przykład rozwój nowej technologii może przyspieszyć wejście maszyn używanych na rynku w wyniku większość procesorów na niektórych rynkach niszowych, którzy chcą dokonać aktualizacji do nowszych technologii lub część przepisów wchodzących w miejscu. Niektóre maszyny mogą zostać przypisane do innych krajów, a nawet przekształca i być zaliczone do innych branż.

  Mamy już ścisłej współpracy z najbardziej znanych marek do tworzyw sztucznych maszyny dzięki naszej współpracy z producentami sprzętu do odsprzedaży używanego sprzętu. A dla nas to także bardzo ważne, aby zobaczyć, jak nasi partnerzy OEM są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami sprzętu. Widzimy to w jednym na targach K w Düsseldorfie.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video