MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint tým se zúčastní K 2010 v Düsseldorfu  This is not an official translate. Original version here

  Domluvte si schůzku s námi v průběhu K 2010!
  Napište nám zde: info@machinepoint.com

  MachinePoint je největší obchodní organizací prodej použitých strojů v Evropě pro výrobu nápojů a plastikářský průmysl. Nákup a prodej prostřednictvím MachinePoint je bezpečný a profesionální. MachinePoint značka je synonymem kvality a dobré služby.

  MachinePoint v současné době má tým více než 20 prodejců věnované obchodu použitých strojů. MachinePoint prodejní tým se zúčastní veletrhu K 2010 a to bude skvělá příležitost pro vás se setkat s nimi.

  Pilar Alvarez vedoucí oddělení plastické a na starosti použité vytlačování, tvarování, recyklace, film a list, rána a vstřikovací stroje, říká: "K roku 2010 je velkou příležitostí pro nás setkat se s našimi klienty, nebo výrobci v současné době hledá ke koupi nebo prodat použitý stroj. Se současné hospodářské krize je hodně kvalitní a cenově strojů na trhu, a to je ten správný čas na nákup použitých strojů. Jsme již pracují s nejznámějších výrobců strojů pomáhá jim prodat použité stroje svých obchodních modulů a také se špičkovými plastovou mezinárodní skupiny zdrojem velmi dobré použít kvalitní stroje.

  K veletrhu láká zákazníky z celého světa, a to je pro nás klíčová, jsou 70% našich tržeb udělat do zemí mimo Evropu. Máme silnou poptávku po použité stroje z Asie, Afriky a Latinské Ameriky. K roku 2010 je velkou příležitostí pro nás setkat se všemi těmito výrobci tváří v tvář s cílem pomoci jim s jejich použitých strojů potřeb. "

  "K 2010 je velkou příležitostí pro nás setkat se s našimi partnery OEM a podívejte se na nové vybavení vývoj. Na MachinePoint jsme aktualizovány s novým vývojem přichází i do nových zařízení, jak je to za prvé určuje cenu použitých strojů a zadruhé tyto stroje budou také v použitých strojů na trhu za několik let a to je důležité, aby navázala na své výkon.

  Nové vybavení trh a používat zařízení, na trhu jsou velmi propojené. Například ceny nových zařízení, vliv použitého zařízení ceny, pokud se objeví nové zařízení, ceny jsou sníženy jako to stalo v několika málo odvětvích, v průběhu posledních dvou let, pak se používá zařízení, cena je také omezena, bez ohledu na knihy ceny použitého zařízení.

  Také například rozvoj nové technologie mohou urychlit vstup použitých strojů na trh jako výsledek většina procesorů v některých trzích, kteří chtějí upgradovat na novější technologie nebo nějaké nařízení, přichází na místo. Některé stroje mohou být přiděleny do jiných zemí, nebo dokonce proměnil a být přiděleny do jiných odvětví.

  Již máme úzkou spolupráci s většinou významných značek na umělých hmot vzhledem k naší spolupráci s výrobci zařízení, aby prodávaly své použité vybavení. A pro nás je to také velmi důležité vidět, jak naši OEM partneři udržet krok s nejnovějším vývojem zařízení. Vidíme to vše v jednom na veletrhu K v Düsseldorfu. "

  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Firemní video