MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint liderem handlu maszynami używanymi, 15 lat na rynku  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint celebrates its 15th Anniversary

  Gdywidok pokazuje 15 lat temu , César Rodríguez , dyrektor generalny MachinePoint Consultants teraz może tylko dumny z tego, co firma osiągnęła . Założona w 1998 r. MachinePoint jest dzisiajeuropejskim liderem w dzień zakupu i sprzedaży urządzeń dla plastiku i napojów , z biurami na całym świecie oraz transakcji z ponad 80 krajów .
  W równie ważne jak 15. rocznica wydarzenia , Cezar chciał otoczyć się z ludźmi, najbliższej rodziny i przyjaciół . Wszyscy, którzy w dalszym ciągu wspierać go w tych wszystkich latach , pomimo przeszkód i trudności na drodze , na szczególną uwagę zasługuje jego kuzyn , Luis Garicano , hiszpański światowej sławy ekonomista , profesor i kierownik działu w London School of Economics , który twierdził " Niemcy jestsilna gospodarka jako spółki MachinePoint , średnie firmy z wielką zdolność do innowacji , tworzenie miejsc pracy i bogactwa dla ich gospodarek . Co Hiszpania potrzebuje więcej takich firm jak MachinePoint " . Luis Garicano wierzył w spółce od momentu jej powstania , jak również wielką szansę rozwoju miałem .


  Wierzył również, Cezar : " Kiedy w 1998 roku rozpocząłem pierwszą stronę internetową MachinePoint , a nie stron konkurentów oferowali sprzęt maszyn przemysłowych . Trzy miesiące później pokazał mi formularz 300 . Zdałem sobie sprawę, że idą do opuszczenia tysiące na rynku i nikt nie będzie miał wystarczającej widoczności . Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Marketplace , że cała sprawa będzie dodać wyposażenie maszyn przemysłowych . I MachinePoint ,grupa, która teraz oferuje nie tylko maszyny używane , ale również projekty pod klucz oraz finansowanie swoim klientom urodzonych .


  Ale to, co wyróżnia się jego komputer firmy . Z prawie 50 wielojęzyczny i pracowników z ponad 15 różnych krajów , jest to wielokulturowa grupa , w której wszyscy pracują razem i współpracować dla wspólnego celu : profesjonalizm i zaufanie .


  MachinePoint Zakład Mediów
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00


  Corporate video