MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint 15'inci yıldönümünü kutluyor  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint celebrates its 15th Anniversary

  View 15 yıl önce gösterdiği zaman , şimdi César Rodríguez , MachinePoint Danışmanları Genel Müdürü yalnızca şirket elde ne gurur hissediyorum . 1998 yılında kurulan MachinePoint 80'den fazla ülkede dünya çapında ofisleri ve işlemleri ile , plastik ve içecekler için günlük alış ve satış ekipmanAvrupa lideri bugün.

  15. Yıldönümü olay kadar önemli , Sezarinsanlar yakın aile ve arkadaşlar ile kendini çevreleyen istedim . Özel dikkat " iddia kuzeni Luis Garicano , İspanyol dünyaca ünlü ekonomist , Londra Ekonomi Okulu'nda profesör ve bölüm başkanı hak ,yolengelleri ve zorluklara rağmen tüm bu yıllar onu desteklemeye devam herkese Almanya güçlü bir ekonomi MachinePoint şirketleri olarak , kendi ekonomileri için büyük bir yenilik kapasitesinin , iş yaratma ve zenginlik ile orta ölçekli şirketler. Ne İspanya gerekiyor " MachinePoint gibi daha fazla şirketleri. Luis Garicano Kuruluşundan yanı sıra benbüyük bir gelişme fırsatı beri şirketin inanıyordu .


  O da Caesar inanıyordu : " 1998 yılında ben rakiplerin değil sayfaları endüstriyel makine teçhizat teklif edildi ,ilk web sayfası MachinePoint başladı . Üç ay sonra banabir form 300 gösterdi . Ben onlarpazarda binlerce bırakmak gittiğini ve hiç kimse yeterli görüş olurdu gerçekleştirdi . Biz tüm anlaşma endüstriyel makine teçhizat katacak bir pazar oluşturmak için karar verdik . Ve MachinePoint , şimdi kullanılan sadece makine değil sunuyor , ama aynı zamanda anahtar teslimi projeler ve doğan müşterilerine finanse eden bir grup .
  Ama ne sıyrılıyor onun şirketi bilgisayardır. Profesyonellik ve güven : yaklaşık 50 dilli ve 15 farklı ülkeden gelen çalışanı ile, hangi tüm iş bir arada ve ortak bir amaç için işbirliği çok kültürlü bir gruptur.  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta : galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi