MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint inauguruje stronę internetową w języku tureckim  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint Group launches its new website in Turkish
  MachinePoint Maszyny używane, największej europejskiej Używane Machinery Trader, kontynuuje swoje inwestycje na rynku tureckim i uruchomiła właśnie swoją stronę internetową w języku tureckim lepiej uczestniczyć w lokalnych graczy z tworzyw sztucznych i napojów.

  MachinePoint rozpoczął penetracji rynku tureckim poprzez lokalną obecność w Stambule w 2010 roku. Uruchomienie strony internetowej w języku tureckim jest kolejnym krokiem do obsługi klientów na tym rynku.

  Pan Cesar Rodriguez - prezes MachinePoint - mówi: "inwestujemy w tureckim rynku od ponad 2 lat. Jest to kolejny krok w naszej organizacji, aby lepiej służyć klientów tureckich. Zdajemy sobie sprawę, że coraz lepszy w swoim języku jest wielki plus dla nich. Także o biura sprzedaży w Stambule jest coś, czego bardzo cenią i jest to znacznie łatwiejsze dla twarzą w twarz kontakt i osobiste spotkania.

  Dla naszych używane biznesu maszyn, rynek turecki jest ważne, ponieważ istnieje duże zainteresowanie ze strony tureckich nabywców do zakupu wysokiej jakości urządzeń, głównie z krajów europejskich, a tam również kilka firm, które chcą sprzedać swoje używane maszyny poza ich obszar konkurencji. W firmie jak MachinePoint Maszyny używane, mogą skorzystać z naszej obecności międzynarodowej, aby móc oferować swoje używane maszyny spoza Turcji w łatwy i bezpieczny sposób.

  Znajdziemy turecki tworzyw sztucznych i produkcji napojów bardzo dynamiczne i ambitne plany dalszego rozwoju krajowych i międzynarodowych. Oferta produktowa Grupy MachinePoint jest interesujący dla tureckich klientów, mamy doskonałe połączenie wysokiej jakości rozwiązania w rozsądnych cenach. Ma to kluczowe znaczenie dla tureckich nabywców, którzy są wrażliwi na cenę, ale nadal chcą gwarancji jakości ich wyposażenia ".

  Dobry i wydajny proces produkcyjny jest częścią przewagi konkurencyjnej producentów. Wysokiej jakości sprzęt może tego zagwarantować. MachinePoint Grupa oferuje dostęp do wysokiej jakości używanego sprzętu poprzez MachinePoint zależną Maszyny używane, a przez MachinePoint Technologii Spożywczych oferuje napoje i Przemysł spożywczy kompletne rozwiązania roślin o pojemności do integracji używanych maszyn w swoich projektach. Te rozwiązania sprawiają, że budżety atrakcyjne przy zachowaniu najlepszych marek w swoich wierszach. Wreszcie przez MachinePoint Finansów, dostęp do finansowania może być możliwe.

  MachinePoint mediów Departament
  Gema Álvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00
  MachinePoint Group launches its new website in Turkish

  Corporate video