MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Used Machinery na rynku w Afryce i Ameryce  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint ,największy przedsiębiorca Używane Maszyny dla przemysłu tworzyw sztucznych i napoje , ogłosił otwarcie nowych biur handlowych w Afryce i Ameryce Łacińskiej .

  Nowe oddziały znajdują się w Kenii i RPA , a także w Argentynie , Peru i Kolumbii , jest to rozszerzenie tylko kolejnym krokiem do stałego rozwoju firmy .

  MachinePoint starannie dobiera każdy rynek , aby uzyskać dostęp i w tym przypadku ,grupa mocno wierzy w ciągłym możliwości rozwoju w tych regionach ze względu na zwiększone zapotrzebowanie rynku na używane dobrych maszyn tam jakości.

  Pan Cesar Rodriguez - CEO MachinePoint powiedział: " Wierzymy, żewysokiej jakości maszyn ma zagwarantowane wejście do tych rynków . Najlepiej markowe maszyny mogą produkować wysokiej jakości produkty , które mogą konkurować na rynkach międzynarodowych ¨ . Ponadto, że może pomóc krajom jak Kenia czy Peru w ich rozwoju i eksportu krajowego i międzynarodowego . "
  "Ponadto istnieje potrzeba na tych rynkach , dla tych firm, które chcą sprzedawać swoje wysokiej jakości używanego sprzętu , aby sprzedawać je za pośrednictwem profesjonalnej firmy , jak MachinePoint , gwarantujący transakcji sprzęt są zarządzane z opieki i poufnie , na jakie zasługują . "

  Obecnie MachinePoint jest ufnie sprzedaży maszyn w ponad 80 krajach na całym świecie i choćgrupa ma swoją siedzibę w Hiszpanii , ma już rozłożone obecność w Europie , Azji i Ameryce .

  Jeśli chodzi o samą strukturę grupy , MachinePoint oferuje dostęp do wysokiej jakości używanego sprzętu poprzez spółkę zależną MachinePoint używanych maszyn i przez MachinePoint Food Technologies oferujeprodukujących napoje i jedzenie kompletne rozwiązania roślin z możliwością zintegrowania urządzenia stosowane w swoich projektach . Wreszcie MachinePoint Finanse pomaga swoim klientom , oferując im dostosowane i zindywidualizowane rozwiązania finansowe .

  MachinePoint Zakład Mediów
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00

  Corporate video