MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Afrika ve Latin Amerika'daki yeni şube açıyor  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint opens new branches in Africa and Latin America
  MachinePoint ,Plastik ve İçecekler sanayi içinbüyük Kullanılmış Makine tüccar , Afrika ve Latin Amerika'da yeni ticari ofislerininaçılışını duyurdu .

  Yeni şubeler sadece bir adım ileriyeşirketinistikrarlı bir büyüme içine bu genişleme olmanın yanı sıra Arjantin , Peru ve Kolombiya gibi , Kenya ve Güney Afrika'da bulunmaktadır .

  MachinePoint dikkatle erişmek için her pazar seçer ve bu durumda ,grup kuvvetle orada nedeniyle ikinci el kaliteli makineler içinartan pazar talebini bu bölgelerdedevam eden büyüme fırsatlarına inanıyor .

  Sayın Cesar Rodriguez - MachinePoint CEO'su Bizyüksek kaliteli kullanılmış makine bu pazarlara garantili bir giriş olduğuna inanıyorum " dedi . Üst markalı makineleri uluslararası pazarlarda ¨ rekabet edebilecek kaliteli ürünler üretebilir . Dahası, onların ulusal ve uluslararası büyüme ve ihracatta Kenya ya da Peru gibi ülkelere yardımcı olabilir . "
  " Ayrıca bu pazarlarda bir ihtiyaç , yüksek kaliteli kullanılan ekipman satmak ekipman işlemözenle yönetilen garanti ve gizlilik hak ettikleri MachinePoint , gibi profesyonel bir şirket aracılığıyla satmak isteyen bu şirketler için vardır . "

  Şu anda MachinePoint trustfully dünya çapında 80'den fazla ülkede makineleri satan vegrup İspanya merkezli olmasına rağmen , zaten Avrupa, Asya ve Amerika'da yayıldı varlığı vardır .

  Grup yapının kendisi ile ilgili olarak, MachinePoint MachinePoint kullanılmış makineler iştiraki ile yüksek kaliteli kullanılan ekipmana erişim sunar ve MachinePoint Gıda Teknolojileri ile kendi projelerinde kullanılan makine entegreimkanı ileiçecek ve gıda sektörlerinde komple tesis çözümler sunmaktadır . Nihayet MachinePoint Finans onlara ayarlandı ve kişiselleştirilmiş finansman çözümleri sunarak müşterilerine yardımcı olur .

  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta : galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00  Tanıtım Filmi