MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Küresel Ekonomiye Sanayi Kullanılmış Makine Ticaret katkısı üzerinde  This is not an official translate. Original version here

  2016 César Rodríguez, 31 Mart ile

  MachinePoint sonra levha hatları, ısıyla, enjeksiyon kalıplama, borular ve tüpler, şişirme, içecek dolum hatları, preform, kapaklar ve süt makine ticari faaliyetlerini genişletmek için, Makina plastik film kullanılan makineler ile 1997 yılında ticaret hayatına başlayan kullanılır. MachinePoint Grubu şimdi de grup içinde Endüstri Mühendisliği ve Endüstri Kurumsal Hizmetlerimiz şirketleri büyüyor. MachinePoint 1998 yılından bu yana dünya çapında kullanılan makinelerin yüzlerce takas.

  işlem gören her makine yüklü yerde başka ticaret, ekonomik aktiviteyi, iş ve zenginlik yaratır. Yani, MachinePoint Kullanılmış Makine tarafından son 20 yılda satılan 2.000 makineleri Globe etrafında dağınık 20.000 doğrudan ve dolaylı istihdam yarattı ve biraz Planet servet dağılımının sorunu gidermek katkıda olabilirdi.
  Ama Global Ekonomi için kullanılan makine sektörünün katkısı nedir? Sadece yılda Yatırıma Sermaye Ekipman sanayi- sanayiden -varying 10 ila% 20 anlamına gelebilir, ama biz diğer yatırımlar ve kaderi iş yaratma çarparak etkileri dikkate özellikle bu ihmal edilebilir bir miktar değil. Ben makine yedek programları ve tasfiye arasında net bir ayrım yapmak istiyorum.

  Yedek Programları tüm katılımcılar için özellikle yararlıdır. Yüklü Her makine kader ortalama 10 iş üzerinde oluşturur ve en azından kökenli verimliliği artıracak ve diğer daha üretken ve rekabetçi yatırımlar için uzay, sermaye ve emek kurtarmak. dolgu-up için su Afrika'da bir Şirkete Avrupa'dan Coca-Cola kullanılmış bir dolum hattının satışını alın. ekipman tamamen itfa olduğu gibi Coca-Cola daha verimli üretim ekipmanları için boş alan özgürleştirir, alt-line FVÖK doğrudan maliyetleri hurdaya dönüştürür; teknisyen ve uzmanları ve çeşitli şirketlerin onlarca katılmak ve işlem, bazı demontaj, paketleme, yükleme veya amansız yararlanacaktır; kalıpları, yedek parça ve yeni ürün için etiket imalat diğerleri; ve diğerleri kader Makineyi kurmadan. Birkaç işler varsa, Coca-Cola içinde kaybolmuş olabilir kesinlikle daha az personel gerektiren yeni bir teknoloji olarak; Ancak, aracılar ve hissedarlara fayda eder ve birçok iş içilebilir suyun fiyatı daha erişilebilir göreceksiniz Afrika -benefiting tüketiciler, kalite artışı ve ekonominin yeni jobs- ile büyümek olarak kurulacaktır. Gelecekte, Afrika'da bu şirket daha yüksek verimlilik yönünde ilerlemeye ve daha fazla istihdam yaratma ve servet dağılımına katkıda bulunmaya devam yepyeni Avrupa teknolojiyi elde etmek mümkün olabilir. Bu, olaya karışan en partiler ve toplum için çok pozitif toplamlı oyun ve MachinePoint Kullanılmış makina çalışır pazar. Bu senaryo altında, potansiyel müşterilerin o işletilen ve bakımı ve bu nedenle daha bilinçli yatırım kararı yapabilir nasıl kontrol etmek için, makine çalışan görmeye davet ediyoruz. MachinePoint sık sık, taşıma için söküm ve montaj tekrar yüklenmesini tüm işlemlerin özen istenir.

  Kapanan kullanılan makineler nedeniyle Schumpeter durmadan durmadan eskisini yok, ve durmadan oluşturarak, içinde ekonomik yapıyı devrim olduğunu does- Avusturyalı ekonomist aynı biyolojik terim kullanma olayı sanayi mutasyon sürecini göstermek piyasa güçlerine pazarda görünür yeni bir (1). Bu durumlarda kullanılan ekipman satan şirket, bu doğrudan veya dolaylı işgücü talebi olacak ve yönetmelikler, hammadde, diğer malzemeleri, talep veya dış koşullarda evrimi, sermaye maliyeti veya değişiklik arz, Verimlilik faktörler olumsuz evrim kurban diğer rekabet güçleri. Şirket, bu güçlerin yakında tepki gösterdi ise, bir ekipman satan kursu düzeltmek için yeterli olabilir, ancak Şirket yakında tepki vermezse eğer süreç içinde değer bir çok tahrip birkaç yıl içinde tamamen çökebilir. Tasfiye değeri kökenli görmek daha zordur ve bu ekipman alımı fiyatları tasfiye özellikle caziptir neden olan çok daha belirsizdir. Bu durumlarda sadece mühendislik şirketler uzman veya Makine Üretici kendisi gözden geçirmek ve bu iş olacak bazı garantisi ile ekipmanları yeniden yüklemek için sorumluluk alabilir.

  Satıcıları ve müzayede Yüzlerce bu makineler satış sonrası az veya hiç değer sunan bu iş katılmak. MachinePoint Mühendisliği yeni bitkiler ya da yeni makine ile veya yatırım projesi onaylandıktan sonra piyasada ortaya çıkan iyi fırsatlar ile komple fabrika inşa bu sektörde katılmak istiyor.

  KAYNAKLAR:
  (1) Schumpeter, Joseph A. Kapitalizm, Sosyalizm ve Demokrasi. Routledge, 2013.


  Tanıtım Filmi