O Nás

MachinePoint vedoucí strojní zařízení
MachinePoint Použité stroje a zařízení je vedoucí zařízení obchodník pro značky Europan v plastu a nápojových odvětví.

Patří do skupiny MachinePoint. Byla založena v březnu roku 1997 a je již pravděpodobně největší obchodní organizace strojů používaných plastů na světě, ovládá 80% použitých strojů, které jsou v současné době k prodeji na evropském trhu.

Jako původ MachinePoint Group, MachinePoint Použité stroje a zařízení se může pochlubit značkou, která je synonymem kvality a dobré služby. To se podařilo v jeho hlavním cílem profesionalizovat použité strojírenství a přinese kvalitu a bezpečnost obchodování použitých strojů. To je důvod, proč MachinePoint se stále více stává partnerem vybraných špičkových OEM, procesorů a bank, pokud jde o použité stroje řešení.

Prodej a nákup použitých strojů díky MachinePoint je bezpečný a profesionální. Mezinárodní strojírenský obchodování je komplexní a může být riskantní. Široké spektrum služeb, jsou pro každou transakci na hladký průběh od začátku až do konce, právní a finanční podporu, dopravní a inženýrské služby a pojištění se jmenovali jen několik.

Při najetí použitých strojů potřeby do našich rukou, řešíme vaše transakce s integritou rovně z Vašeho dotazu, k dokončení nákupu nebo prodeji.

Firemní Video


Díky naší mezinárodní přítomnost a celosvětovou síť partnerů, může MachinePoint zákazníkům nabídnout další řešení, které prostě najít na domácím trhu. Přinášíme jim inovace převodem know-how od národa k národu. Naše zkušenosti v oblasti řízení mezinárodních projektů zařízení, je klíčem k našemu úspěchu v dosažení tohoto cíle.

To se nebylo možné dosáhnout bez úsilí. Investovali jsme v posledních deseti letech na založení struktury společnosti a rozvíjení potřebné spolupráce na místní i mezinárodní úrovni, které pokrývají celý řetězec služeb potřebných, aby mezinárodní obchod strojů možné.

Naše klíčové kompetence spočívá v zařízení pro extruzi fólie a zpracování, vytlačování trubek, trubek a profilů jak pevné a pružné, PET vykonává, lahví, plnící linky na nealkoholické nápoje a vodu, jedno balení potravin, obalů pro mlékárenský průmysl, výlisky , složení a recyklaci termoplastů.
Koupit použité stroje a prodávat použité stroje
MachinePoint Vám může nabídnout všechny potřebné služby, které jsou nutné pro úspěšné dokončení celého procesu nákupu a prodeji zařízení.

• One-stop-roztoku, všechny služby zahrnuté
• Profesionální Stroje hodnocení provádí od renomovaných výrobců zařízení
• Logistická řešení
• Technické řešení
• finanční řešení
• Stroje hodnocení: citace a informace o trhu na strojích ceny a hodnoty
• Posouzení výrobní potřeby
• Nejlepší Marketing přítomnost na místě a po celém světě
• mezinárodní účast
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Podívejte se na naše další Kanceláře »

Kontaktujte Nás