This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Jak pracujeme?


This is not an official translate. Original version here

z kontroly až po dodání Zajištění celkové hladkého provozu

MachinePoint Použité stroje a zařízení se podařilo vytvořit značku, která kandiduje na profesionalitu a spolehlivost.

Nákup a prodej bezpečné, je možné přes nás, a to díky tomu, že jsme po Strick metodiky k zajištění kupci, prodejci, výrobci zařízení a MachinePoint právo kdykoli během transakce.

MachinePoint obchodů strojů, to znamená, že nemáme obvykle uložit je, ale spíše, že stroje jsou uloženy v závodech prodávajícího až do jejich koupit. To zároveň snižuje náklady spojené s logistikou a udržuje hodnotu strojů tím, že drží je ve výrobě.

Nabízíme all-inclusive služeb. To znamená, že se postaráme o celý proces, podpora zařízení, inspekce, cestovních dokladů a víz pro jednání návštěv, kupujících a prodávajících, a když vše, co se koná Vykupujeme stroje (ů) a starat se o všechny doplňkové služby.

Strojní odborníci prohlédnout spoustu strojů osobně, a následovat přísný audit procesu, aby si vybírali pouze ty nejlepší. To znamená, že z roku 2000 strojů, které podporujeme, se díváte na výběr těch nejlepších použitých strojů na trhu v daném okamžiku.

Vy osobně se určil kontaktní osobu v rámci prodeje MachinePoint podle obou vašich strojů potřeby, stejně jako zeměpisnou polohou a jazykové potřeby. Tento obchodník je váš kontakt v naší organizaci a řízení celého projektu s vámi a pro vás. Ty vám pomohou ve všech kroky potřebné k nákupu nebo prodeji vašeho zařízení skrze nás.

Chápeme, že zařízení a informace o investicích je vysoce důvěrné pro většinu firem. V této souvislosti jsme investovali do rozvoje IT platformu, která nám umožňuje spravovat veškeré informace a projekty s maximální péčí. Tato platforma také byly vyvinuty pro usnadnění řízení projektů našich obchodů.

V MachinePoint jsme sledovat a zaznamenávat každý krok procesu prodeje a strojní zařízení. Smlouvy jsou uzavírány na na každém kroku podél projektu tak, aby v zájmu kupujícího, prodávajícího, a MachinePoint které po celou dobu, garance kvality, termíny, platby a důvěrnosti.


Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 36409 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás