Kupno i sprzedaż za pośrednictwem MachinePoint

This is not an official translate. Original version here

Od inspekcji po dostarczenie maszyny – zapewnimy pełną usługę

MachinePoint zajmuje się handlem maszynami używanymi do przetwarzania tworzyw. Nie magazynujemy ich jednak, gdyż chcemy aby pozostały cały czas w produkcji aż do momentu sprzedaży. Przez co maszyny nie tracą na wartości, a my nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z logistyką.

Nasza usługa „all inclusive” oznacza, że zajmujemy się wszystkimi procesami związanymi z kupnem i sprzedażą, promocją maszyn, inspekcjami, dokumentami niezbędnymi do podróży – takimi jak wizy oraz negocjacjami ze sprzedawcami i kupującymi. Natomiast już po zakupie oferujemy usługi logistyczne, jeśli potrzebne również inżynieryjne, możemy także zapewnić uruchomienie sprzętu.

Jesteśmy zespołem 35 profesjonalistów przygotowanych do tego aby pomóc firmom w sprzedaży i kupnie maszyn używanych. Jesteśmy wyspecjalizowani w poszczególnych technologiach i strefach geograficznych aby zapewnić możliwie najlepszą usługę również pod względem językowym i kulturalnym. Na bieżąco współpracujemy ze specjalistami, którzy pomagają nam w wycenach sprzętów oraz w kwestiach technicznych.

Nasi eksperci inspekcjonują maszyny osobiście wybierając i promując jedynie najlepsze urządzenia, przez co jesteśmy w stanie oferować sprzęt o bardzo wysokiej jakości.

Każdemu klientowi przydzielony jest jeden z naszych sprzedawców pod kątem sektoru maszyn jak i strefy geograficznej oraz językowej. Ta osoba pozostaje wówczas jego kontaktem w naszej organizacji zajmując się wszelkimi projektami, pomagając mu w sprzedaży bądź zakupie sprzętu.

Skutecznie zainwestowaliśmy także w rozwój naszej platformy internetowej, która umożliwia nam odpowiednio zarządzać projektami i informacjami.

Na każdym etapie transakcji podpisujemy umowy z każdą stroną aby zarówno sprzedający, kupujący jak i MachinePoint były chronione w każdym momencie. W ten sposób możemy zagwarantować jakość świadczonych przez nas usług.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie