This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Kupno i sprzedaż za pośrednictwem MachinePoint


This is not an official translate. Original version here

Od inspekcji po dostarczenie maszyny – zapewnimy pełną usługę

MachinePoint zajmuje się handlem maszynami używanymi do przetwarzania tworzyw. Nie magazynujemy ich jednak, gdyż chcemy aby pozostały cały czas w produkcji aż do momentu sprzedaży. Przez co maszyny nie tracą na wartości, a my nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z logistyką.

Nasza usługa „all inclusive” oznacza, że zajmujemy się wszystkimi procesami związanymi z kupnem i sprzedażą, promocją maszyn, inspekcjami, dokumentami niezbędnymi do podróży – takimi jak wizy oraz negocjacjami ze sprzedawcami i kupującymi. Natomiast już po zakupie oferujemy usługi logistyczne, jeśli potrzebne również inżynieryjne, możemy także zapewnić uruchomienie sprzętu.

Jesteśmy zespołem 35 profesjonalistów przygotowanych do tego aby pomóc firmom w sprzedaży i kupnie maszyn używanych. Jesteśmy wyspecjalizowani w poszczególnych technologiach i strefach geograficznych aby zapewnić możliwie najlepszą usługę również pod względem językowym i kulturalnym. Na bieżąco współpracujemy ze specjalistami, którzy pomagają nam w wycenach sprzętów oraz w kwestiach technicznych.

Nasi eksperci inspekcjonują maszyny osobiście wybierając i promując jedynie najlepsze urządzenia, przez co jesteśmy w stanie oferować sprzęt o bardzo wysokiej jakości.

Każdemu klientowi przydzielony jest jeden z naszych sprzedawców pod kątem sektoru maszyn jak i strefy geograficznej oraz językowej. Ta osoba pozostaje wówczas jego kontaktem w naszej organizacji zajmując się wszelkimi projektami, pomagając mu w sprzedaży bądź zakupie sprzętu.

Skutecznie zainwestowaliśmy także w rozwój naszej platformy internetowej, która umożliwia nam odpowiednio zarządzać projektami i informacjami.

Na każdym etapie transakcji podpisujemy umowy z każdą stroną aby zarówno sprzedający, kupujący jak i MachinePoint były chronione w każdym momencie. W ten sposób możemy zagwarantować jakość świadczonych przez nas usług.


Spotkaj się z nami
˂
˃
Numer kodu: 67696 Wyślij »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ... Aby zobaczyć pełną wersje

Skontaktuj się z nami
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Zobacz nasze inne biura
MachinePoint na świecie