This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Preferred reseller of HUSKY used equipment


This is not an official translate. Original version here

Použité stroje Husky
Husky Ověřili stroje již brzy!

Investujte s důvěrou ve své používaných HUSKY vstřikovacích systémů s maximálním výkonem, nejnižšími náklady a sníženým rizikem, výhradně s MachinePoint.

· MachinePoint vám přináší odborné znalosti definovat použitou HUSKY stroj, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

· Prostřednictvím MachinePoint, který je preferovaným prodejcem HUSKY použitého vybavení, budete mít přístup k více HUSKY strojů než kdekoliv jinde, než kdokoli jiný.

· HUSKY zařízení přichází se zprávou o stroj auditu přímo z HUSKY - podávání zpráv o stavu stroje, výkonu a spolehlivosti, stejně jako řešení a upgradů, aby zařízení zpět do líbí-novou podmínku.

S důvěrnými informacemi, můžete vytvořit robustní plán uvést do provozu svou výbavu na čas, na očekávanou úroveň výkonu a nákladů.
Mluvme teď o další použitá HUSKY vstřikovacího systému. Po posouzení vašich potřeb vás budeme informovat, jakmile stroj, který je právě pro vás k dispozici.

Kontaktujte nás emailem: imhusky@machinepoint.com


Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 59934 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás