Mezinárodní dopravních prostředků a zařízení

Mezinárodní strojní doprava
Mezinárodní přepravu strojů a průmyslových zařízení vyžaduje specializované znalosti a dovednosti z důvodu složité rozměry a hmotnost zařízení, s další použití jeřábů a speciální balení obvykle požaduje, aby bylo možné. Někdy i speciální typy nákladních vozidel a dopravní cesty musí být vybrán, aby pohybující se určitých objemů.

MachinePoint nabízí mezinárodní dopravní služby pro těžké průmyslové stroje pro naše zákazníky.

Naše stroje odborníci osobně dohlíží na všechny zařízení zatížení a balení, aby zajistily dodržování všech kroků a požadavků, stejně jako dobrý stav zařízení během přepravy.

Pracujeme ruku v ruce s mezinárodní i místní dopravní společnosti k usnadnění této služby. Tímto způsobem jsme se spojit naše odborné znalosti v oblasti strojírenství, a to je naše stroje odborníků ti, kteří spravují a sledování celého projektu dopravy a balení.

Prosím, kontaktujte nás, pokud potřebujete zajistit dopravu a balicích strojů.
Special transport for industrial machinery
Jedná se o profesionální zařízení pracuje ruku v ruce s profesionálním dopravy, aby bylo dosaženo lepších výsledků při přepravě průmyslových strojů a minimalizovat rizika poškození a zpoždění při přepravě.

Pro více než 10 let nabízí své služby dopravní stroje pro naše zákazníky, a organizují více než 1000 dopravních stavební stroje a zařízení na mnoho různých částí světa.

Pokud potřebujete půjčovny dopravních prostředků v mezinárodním měřítku se mohou spolehnout na naše služby. Naše smlouvy s logistických společností po celém světě, naše znalosti o tom, jak se rozebírat, balení a doprava stroje, stejně jako naše místní i mezinárodní geografickou pozici, mohou být velkou pomocí při organizování přepravy stroje.
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás