This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zásady cookies

Accept

MachinePoint Group


This is not an official translate. Original version here

Průmyslové stroje, inženýrské služby, kompletní závody, plastové nápoje a obaly
MachinePoint Group je mezinárodní skupinou poskytující provozu zařízení a řešení pro plasty, balení potravin a nápojů průmyslu.
MachinePoint Group byla založena v roce 1997 a začala obchodovat v použitých strojů. V roce 2000 přilákala významné investice rizikového kapitálu od Warburg Pincus, což mu umožnilo rozšířit svou činnost a služby, aby v celosvětovém měřítku.
Oficiálně se sídlem ve Španělsku, s obchodními pobočkami v Africe a Asii, MachinePoint plánuje další expanzi do Ameriky a východní Evropy.
Jak MachinePoint Skupina byla neustále roste, jsme podnik větší a složitější projekty, aby se tak rozšířily portfolio našich služeb. Máme různé dceřiné společnosti začleněny do skupiny, z níž nabízíme různé vybavení řešení: z použitých strojů obchodování na investičních celků instalaci a inženýrských služeb a zařízení financování.
Prostřednictvím svých dceřiných společností různé, může MachinePoint Skupina nabízí procesory různých zařízení, řešení:

Integrace procesů a automatizace a investičních celků na klíč projektů v rámci MachinePoint potravinářské technologie

Použité stroje přes MachinePoint použité stroje.

Zařízení financování prostřednictvím
MachinePoint Finance

Navštivte nás:
˂
˃
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás