This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


MachinePoint Used Machinery


This is not an official translate. Original version here

Kup sprzęt używany, używany sprzęt na sprzedaż
MachinePoint Używane maszyny jest wiodącą firmą, jeśli chodzi o używane Trading Machinery dla Europanu marki w sektorze tworzyw sztucznych i napojów.

Należy do MachinePoint Group. Został założony w marcu 1997 roku, a już jest chyba największą organizacją handlową z tworzyw sztucznych używanych maszyn na świecie, kontroluje 80% używanych maszyn, które są aktualnie w sprzedaży na rynku europejskim.

Ponieważ pochodzenie MachinePoint Group MachinePoint Maszyny używane oferuje markę, która jest synonimem jakości i dobrej obsługi. To udało się jej podstawowym celem jest profesjonalizacja zużytą przemysłu maszynowego i doprowadzić jakość i bezpieczeństwo handlu maszynie. To dlatego MachinePoint jest coraz wybrana partnerem najlepszych producentów OEM, przetwórców i banków, jeśli chodzi o stosowane rozwiązania maszyn.

Kupno i automatów do sprzedaży używane przez MachinePoint jest bezpieczny i profesjonalny. Międzynarodowy obrót maszyny jest złożona i może być ryzykowne. Szeroki wachlarz usług są wymagane dla każdej transakcji płynnie od początku do końca; Wsparcie prawne i finansowe, transport i usługi inżynierskie, a ubezpieczenie jest aby wymienić tylko kilka.

Po umieszczeniu swoich potrzeb używanych maszyn w nasze ręce, załatwiamy transakcję uczciwie prosto ze swojego dochodzenia do zakończenia zakupu lub sprzedaży.

Dzięki naszej obecności międzynarodowej i światowej sieci partnerów, MachinePoint może zaoferować klientom dalsze rozwiązania dla tych, którzy po prostu znaleźć w ich lokalnych rynkach. Dajemy im innowacji poprzez przeniesienie know-how od narodu do narodu. Nasze doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami sprzęt jest kluczem do naszego sukcesu w realizacji tego celu.

Nie zostało to osiągnięte bez wysiłku. Zainwestowaliśmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat do utworzenia struktury firmy oraz opracowanie niezbędnych partnerstwa w lokalnym i międzynarodowym poziomie, które obejmują cały łańcuch usług niezbędnych do dokonania międzynarodowego handlu maszyn możliwe.

Nasze główne kompetencje leży w maszynach do wytłaczania folii i konwersji; wytłaczania rur, rur i kształtowników zarówno sztywnych i elastycznych; PET wykonuje, butelki, linii do napełniania napojami bezalkoholowymi i wodą, jednorazowych opakowań do żywności, opakowania dla przemysłu mleczarskiego, wyprasek, mieszania i recyklingu tworzyw termoplastycznych.

MachinePoint może zaoferować wszystkie wymagane usługi, które są niezbędne do pomyślnego zakończenia całego procesu kupna i sprzedaży sprzętu.

• rozwiązanie One-stop, wszystkie usługi zawarte
• profesjonalne oceny maszynowe wykonane przez renomowanych producentów OEM
• rozwiązania logistyczne
• Rozwiązania konstrukcyjne
• Rozwiązania finansowe
• ekspertyzy Machinery: cytaty i informacje dotyczące cen na rynku maszyn i wartości
• Ocena potrzeb produkcyjnych
• Najlepsza Obecność Marketing lokalnie i na całym świecie
• Obecność międzynarodowa

tanie maszyny używane

Spotkaj się z nami
˂
˃
Numer kodu: 55672 Wyślij »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ... Aby zobaczyć pełną wersje

Skontaktuj się z nami
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Zobacz nasze inne biura
MachinePoint na świecie