This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Şişirme Kalıp extürüzyon makineleri için extürüzyon başlığı


This is not an official translate. Original version here

Şişirme makinaları için ekstrüzyon kafaları
Eğer Şişirme Kalıp extürüzyon makineleri için extürüzyon başlığına ihityacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin ki size piyasadaki en iyi çözümleri önerebilelim.

Aynı zamanda size extürüzyon başlıkları için bakım servisleri de sunabiliriz. Bu da önde gelen üreticilerle olan partnerliğimizn sonucudur.

Biz her tülü plastik materyal ile çalışan, en iyi parisonu oluşturmak için dağıtımını sağlayan ekstrüzyon kafaları ile alakalı çeşitli destekler sağlayabiliyoruz:
tek katmanlı ekstrüzyon kafaları
çok katmanlı ekstrüzyon kafaları (coex)
akümülatör kafaları

Bizimle buradan temasa geçebilirsiniz: extrusion@machinepoint.com


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 84362 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde