This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Ochrana osobních údajů sociální sítě


This is not an official translate. Original version here

V souladu se zákonem 15/1999, ze dne 13. prosince, o ochraně osobních údajů (LOPD) a zákon 34/2002 ze dne 11. července, Služby informační společnost a elektronický obchod ( LSSI-CE), strojové POINT KONZULTANTI, SL informuje uživatele o tom, že probíhala vytvořit stránku na Facebooku sociální sítě s hlavním cílem propagovat své výrobky a služby.

Fakta MACHINE POINT PORADENSTVÍ, SL:
MACHINE POINT CONSULTANTS, SL
B47516885
Boecillo Technology Park, C / ANDRES LAGUNA 9-11, 47151 VALLADOLID
user@machinepoint.com
www.machinepoint.com
Uživatel má profil na stejné sociální síti a rozhodl se vstoupit na stránku vytvořenou MACHINE POINT Consultants, SL, která ukazuje zájem o informace, které jsou inzerované na internetu. Spojením naši stránku jste nám dát svůj souhlas zacházení s osobními údaji publikovanými ve svém profilu.
Uživatel může kdykoli přístup k zásadám ochrany osobních údajů vlastní sociální síť a nastavit svůj profil, aby zajistili, že vaše soukromí.
MACHINE POINT KONZULTANTI, SL má přístup k a že informování veřejnosti o uživateli, především vaše jméno kontaktu. Tyto údaje jsou používány pouze v rámci vlastní sociální síť. Oni nejsou zahrnuty v každém souboru.
S ohledem na práva na přístup, opravu, zrušení a opozice, z nichž máte a která může být vykonávána na MACHINE POINT konzultanty, SL, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, můžete musí vzít v úvahu tyto nuance:
Dopravní spojení: bude být definována funkčnost sociální sítě a možnost přístupu k informacím z uživatelských profilů.
Náprava: Můžete jen být ve vztahu k informacím, které jsou pod kontrolou MACHINE POINT Consultants, SL, například odstranění komentářů přidaných k samotné stránce spokojen. Typicky, toto právo musí být uplatněno před sociální sítě.
Zrušení a / nebo opozice: Stejně jako v předchozím případě můžete jen být splněny v souvislosti s informacemi, které jsou pod kontrolou MACHINE POINT Consultants, SL, například zastavení je připevněn profil.

MACHINE POINT KONZULTANTI, SL bude provádět následující akce:
 Přístup k informacím veřejný profil.
 Zveřejnění v uživatelském profilu všech informací již byla zveřejněna na internetových stránkách MACHINE POINT Consultants, SL.
 Odeslat osobní a individuální prostřednictvím kanálů zpráv sociální sítě.
 stav Aktualizace stránky mají být zveřejněna v uživatelském 's profilem.
Vždy se můžete zkontrolovat připojení, mazat obsah zastaví zájem a omezit, kdo vás sdílet své připojení, neboť musí přistupovat k nastavení ochrany osobních údajů.
publikace
Uživatel, jakmile připojený k stránku MACHINE POINT Consultants, SL, může zveřejnit na posledních komentáře, odkazy, obrázky nebo fotografie nebo jakýkoli jiný typ média podporovaného sociální sítě. Uživatel, ve všech případech musí být držitelem autorských práv, nyní autorských práv a duševního vlastnictví nebo mít souhlas dotčených třetích stran. Výslovně zakazuje zveřejnění na stránce, zda text, grafiku, fotografie, videa, atd. které ohrožují nebo by mohly narušovat morálku, etiku, dobrou chuť nebo slušnost, nebo které porušují, porušovat nebo porušují práva duševního vlastnictví, právo na obrázek nebo zákonem. V těchto případech MACHINE POINT KONZULTANTI, SL vyhrazuje právo okamžitě odstranit obsah a může požádat o trvalý zámek uživatele.
MACHINE POINT KONZULTANTI, SL nenese odpovědnost za obsah, který má uživatel libovolně publikován.
Uživatel by si měli uvědomit, že jejich publikace budou známy ostatním uživatelům, aby sám je primárně zodpovědný za jejich soukromí.
Tyto obrazy mohou být publikovány na stránce se nesmí skladovat v jakémkoliv souboru strojově POINT Consultants, SL, ale zůstanou v sociální síti.
Soutěže a propagační akce
MACHINE POINT KONZULTANTI, SL vyhrazuje právo provádět soutěže a propagační akce, ve kterém uživatel připojen k vaší stránce mohou účastnit. Základem každého z nich, pokud je použit pro platformy sociální sítě, budou zveřejněny v něm. Vždy v souladu s LSSI-CE a jiné normy, které platí.
The Social Network nesponzoruje, neschvaluje nebo řídí, v žádném případě, některý z našich akcích, nebo je spojena s žádným z nich.
reklama
MACHINE POINT KONZULTANTI, SL bude používat sociální sítě propagovat své výrobky a služby, v každém případě, pokud jste rozhodnout se zkusit své kontakt pro přímé akce komerčního průzkumu, bude vždy být v souladu s právními požadavky zákona o ochraně osobních údajů a LSSI -ce.
Nejsou považovány za reklamu skutečnost, doporučujeme, aby si stránku MACHINE POINT Consultants, SL, aby i oni nyní propagační nebo být informováni o své činnosti.
Zde je odkaz na zásady ochrany osobních údajů na sociální sítě:
Facebook: https://www.facebook.com/help/323540651073243


Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 19275 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás