This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Gizlilik Politikası sosyal ağlar


This is not an official translate. Original version here

Kanun 15/1999 uyarınca, 13 Aralık, 11 Temmuz Kişisel Verilerin Korunması (LOPD) ve Hukuk 34/2002, Hizmetler Bilgi Toplumu ve Elektronik Ticaret ( LSSI-CE), MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL ürünlerini ve hizmetlerini tanıtımı için ana amacı ile Facebook Sosyal Ağında bir sayfa oluşturmak için ilerlemiştir kullanıcıları bilgilendirir.

Gerçekler MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL:
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL
B47516885
Boecillo Teknoloji Parkı, C / ANDRES LAGUNA 9-11, 47151 VALLADOLID
user@machinepoint.com
www.machinepoint.com
kullanıcı aynı sosyal ağ üzerinde bir profili vardır ve karar verdi için internette duyurulan bilgiler ilgi gösteren MAKİNASI NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL, yarattığı sayfa katılmak. sayfamızı katılarak siz için bize rıza profilinizdeki yayınlanan kişisel verilerin tedavisi.
kullanıcı kendi Social Network gizlilik politikalarına her zaman erişmek ve gizliliğini sağlamak için profilinizi ayarlayabilirsiniz.
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL erişimi vardır için ve kullanıcı hakkında kamu bilgi, özellikle kişi adını. Bu veriler sadece kendi Social Network dahilinde kullanılır. Onlar herhangi bir dosyayı dahil değildir.
Eğer MAKİNE POINT DANIŞMANLARLA, SL, Veri Koruma Yasası uyarınca, için icra edilebilir olması ve hangi erişim, düzeltme, iptal ve muhalefet hakları, ilgili size şu nüansları dikkate almalısınız:
Erişim: olacak olan Sosyal Ağı işlevselliği ve kullanıcı profilleri bilgilere erişmek için yeteneği ile tanımlanır.
Rektifikasyon: Yalnızca yapabilirsiniz olmak SL, örneğin, sayfa üzerinde yayınlanan yorumları kaldırmasını MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARLA, kontrolü altındadır bilgilerle ilgili olarak memnun. Tipik olarak, bu hakkı olmalı edilmesi Social Network önce icra.
İptal ve / veya muhalefet: Bir önceki durumda olduğu gibi, sadece olabilir olmak MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARA kontrolü altındadır bilgilere ilişkin tatmin, SL, örneğin, profil bağlı durdurulur.

MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL olacak aşağıdaki eylemleri gerçekleştirin:
 Kamu profil bilgilerine erişim.
 tüm bilgilerin kullanıcı profilinde Yayın zaten MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL web sitesinde yayınlanır.
 Sosyal Ağ mesajlar kanalıyla kişisel ve bireysel gönder.
 Güncellemeler sayfa durum kullanıcı yayınlanmak üzere 'ın profili.
Her zaman senin bağlantılarını kontrol içeriğini ilgi durdurmak ve kimin kısıtlamak silebilir Eğer sizin gizlilik ayarlarına erişmek gerekir için, bağlantılarınızı paylaşın.
yayınlar
bir kez MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL sayfaya bağlı kullanıcı, ikincisi yorumlar, bağlantılar, resimler veya fotoğraf veya Sosyal Ağı tarafından desteklenen medya başka bir türü üzerinde yayınlayabilir. Kullanıcı, her durumda, telif hakkı sahibi olduğu telif ve fikri mülkiyet keyfini çıkarabilir ya da etkilenen üçüncü şahısların rızası olmalıdır. Expressly ister metin, grafik, fotoğraf, video vb, sayfada herhangi yayınlanmasını yasaklayan Bu tehdit veya ahlak, etik, iyi tat veya edep, ya da ihlal zayıflatmak, ihlal veya fikri mülkiyet haklarını, görüntü ya da yasa hakkını ihlal etmek olasıdır. Bu durumlarda, MAKİNASI POINT DANIŞMANLARI, SL içeriği hemen kaldırma hakkını saklı tutar ve kalıcı kullanıcı kilidi isteyebilir.
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL kullanıcı serbestçe yayınladı içerikten sorumlu olmayacaktır.
kendisi onların gizlilik için öncelikle sorumlu olduğunu böylece kullanıcı, kendi yayınları diğer kullanıcılara bilinen olacak farkında olmalıdır.
sayfada yayınlanan olabilir görüntüleri olacak MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL tarafından herhangi bir dosya saklanabilir değil ama Social Network kalır.
Yarışmalar ve promosyonlar
MAKİNE POINT DANIŞMANLARI, SL sayfanıza bağlı kullanıcı katılabilir hangi yarışmalar ve promosyonlar, yapma hakkını saklı tutar. o Sosyal Ağı platformu için kullanılan her birinin üsleri, içinde yayınlanacaktır. Her zaman içinde LSSI-CE ve uygular başka standardına uygun.
Sosyal Ağ, sponsor onaylamaz ya da promosyonların herhangi bir şekilde yönetir, ya da bunlardan herhangi biriyle ilişkili değildir.
reklâm
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL olacak eğer, her durumda, ürün ve hizmetlerini tanıtımı için sosyal ağ kullanmak size karar için her zaman olacaktır, ticari zenginleştirilmesi doğrudan eylemler için temas deneyin olmak Veri Koruma Kanunu ve LSSI yasal gerekliliklere uygun olarak -CE.
onlar da promosyonlar keyfini ya da faaliyet haberdar olmak ve böylece aslında kullanıcıların sayfa MAKİNASI NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL tavsiye reklam kabul edilemez.
İşte bir olan Sosyal Ağı gizlilik politikasına bağlantı:
Facebook: https://www.facebook.com/help/323540651073243/


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 85876 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde