This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Twitter Ochrana osobních údajů


V souladu se zákonem 15/1999, ze dne 13. prosince, o ochraně osobních údajů (LOPD) a zákon 34/2002, ze dne 11. července, služby informační společnosti a elektronickém obchodu ( LSSI-CE), MACHINE POINT PORADENSTVÍ, SL informuje uživatele, které vypluly na vytvořit stránku na sociální síti s hlavním cílem reklamu svých výrobků a služeb.

Fakta MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L..:
MACHINE POINT CONSULTANTS, SL
B47516885
Technologický park Boecillo, C/ ANDRES LAGUNA 9-11, 47151 VALLADOLID
user@machinepoint.com
www.machinepoint.com
Uživatel má profil na stejné síti a rozhodl se vstoupit na stránku vytvořenou MACHINE POINT poradci, SL, která ukazuje zájem o informace, které jsou inzerované na internetu. Spojením našich stránkách nám dáváte souhlas s zacházení s osobními údaji publikovanými ve vašem profilu.
Uživatel může kdykoli přístup k soukromí něčího sociální sítě a nakonfigurovat svůj profil, aby vaše soukromí.
MACHINE POINT CONSULTANTS, SL Máte přístup a že veřejné informace o uživateli, zejména jméno kontaktu. Tyto údaje jsou využívány pouze v rámci vlastní sociální síti. Oni nejsou zahrnuty do libovolného souboru.
Pokud jde o práva na přístup, opravu, zrušení a opozice z vás má a může být vykonávána na MACHINE POINT konzultanty, SL, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, měli byste zvážit následující rozdíly:
Access: bude definován funkčnosti sítě a možnosti přístupu k informaci z uživatelských profilů.
Oprava: Můžete být v souvislosti s informacemi, které jsou pod kontrolou MACHINE POINT poradců, SL, například odstranit komentářů přidaných k samotné stránce splněno pouze. Typicky, toto právo musí být uplatněna před sociální síť.
Zrušení a / nebo opozice: Stejně jako v předchozím případě, můžete být splněny pouze ve vztahu k informacím, které jsou pod kontrolou MACHINE POINT poradců, SL, například zastavení jsou připojeny profil.

MACHINE POINT CONSULTANTS, SL bude provádět následující akce:
 přístup k veřejným informacím v profilu.
 Zveřejnění v profilu uživatele a veškeré informace zveřejněné na internetových stránkách MACHINE POINT poradců, SL.
 posílat osobní a individuální přes kanály zpráv sociální sítě.
 Aktualizace stránky stavu mají být zveřejněna v profilu uživatele.
Uživatel může vždy zkontrolovat jeho připojení, odstranit obsah k zastavení zájem a omezit, kteří sdílí jeho spojení, neboť musí přístup k nastavení ochrany osobních údajů.
Publikace
Uživatel, jednou spojený s stránku MACHINE POINT poradců, SL, mohou zveřejnit na posledních komentářů, odkazy, obrázky nebo fotografie nebo jakýkoliv jiný typ média podporovaného sociální síť. Uživatel, ve všech případech, musí být držitelem smlouvy, nyní autorských práv a duševního vlastnictví, nebo mít souhlas dotčených třetích stran. Je výslovně zakazuje jakoukoli publikaci na stránce, zda text, grafiku, fotografie, videa, atd. kterými jsou porušována nebo mohou narušit morálku, etiku, dobrý vkus, nebo slušnosti, nebo které porušují, porušovat nebo porušují práva duševního vlastnictví, obrazových práv nebo se zákonem. V takových případech, MACHINE POINT CONSULTANTS, SL Vyhrazuje si právo okamžitě odstranit obsah a může požádat o trvalé uživatelské zámek.
MACHINE POINT CONSULTANTS, SL nenese odpovědnost za obsah, který uživatel volně zveřejněna.
Uživatel by si měli uvědomit, že jejich publikace budou známy ostatním uživatelům, tak že on sám je primárně zodpovědný za jejich soukromí.
Obrázky mohou být zveřejněny na stránce nebudou uloženy v žádném souboru MACHINE POINT Consultants, SL ale to zůstane v sociální síti.
Soutěže a propagační akce
MACHINE POINT CONSULTANTS, SL Vyhrazuje si právo provádět soutěže a propagační akce, ve které se mohou podílet se uživatel připojuje k vaší stránce. Základem každé z nich, pokud je použit pro platformy sociální sítě, bude zveřejněno v stejný. Vždy v souladu s LSSI-CE a jakýchkoli jiných pravidel, které mohou být použitelné.
The Social Network není sponzorována, potvrzení nebo podávat, jakýmkoli způsobem, některý z našich akcích, nebo je spojena s některou z nich.
Reklama
MACHINE POINT CONSULTANTS, SL Sociální sítě budou používat propagovat své výrobky a služby, v každém případě, pokud se rozhodnete vyzkoušet si kontakt pro přímé obchodní průzkumných akcí, budou vždy v souladu s právními požadavky zákona o ochraně osobních údajů a LSSI-CE.
Nejsou považovány za reklamu skutečnost, doporučujeme, aby uživatelé stránky MACHINE POINT Consultants, SL aby i oni nyní propagační akce, nebo být informován o jejich činnosti.
Zde je odkaz na zásady ochrany osobních údajů na sociální sítě:
https://twitter.com/privacy


Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 21167 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás