This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Renovace Renovace a služby


Generální opravy strojů
MachinePoint Použité stroje a zařízení nabízí rekondiční, opravy a generální opravy použitých strojů.

Mít strategii pro modernizaci svého zařízení - včetně řádného provádění upgradů rekonstrukcí, a nahrazení stávajícího zařízení - je klíčem k maximalizaci zisku.

Mnoho strojů, které prodáváme je zrekonstruován a na míru vašim specifickým potřebám. Nabízíme našim zákazníkům individuální řešení pro své výrobní potřeby.

MachinePoint Použité stroje a zařízení má síť odborníků a partnerů odborné strojem typu a značky. Prostřednictvím dceřiné společnosti skupiny Technologie potravin MachinePoint vyvíjíme kompletní projekty pro potravinářský průmysl, kde se kombinují oba použité i nové stroje.

Můžeme vyměnit opotřebované nebo poškozené součásti použitých strojů, které si koupíte, nebo dokonce poskytovat aktualizace tohoto zařízení s novou částí zařízení.

Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 76659 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás