This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Nasıl çalışıyoruz?


İkinci el makina garantileri, ikinci el makina profesyonel dealer
SATMAK İSTEYENLER için

Satmak istediğiniz makina ve ekipmanlar için izlenen prosedür:

Satmak istediğiniz makinayla ilgili bizimle iletişime geçin.

Tam ve eksiksiz bilgi: Marka, model, yıl, çalışma saati, makinanın mevcut durumu (çalışıyor, sökülmiş vs.), temel teknik bilgiler, yedek yardımcı ekipmanlar, düşündüğünüz bir fiyat varsa fiyat, yoksa tarafımızdan teklif hazırlanır.

Bütün bilgilerin analiz edilmesinden sonra mevcut pazar ve talep durumu ve fiyat sizinle birlikte belirlenir

Satış temsilcilerimiz sizleri ziyaret ederek makinanızı yerinde görür

Satış şartlarını içeren bir sözleşme imzalanır

Çeşitli kanallardan makinanızın promosyonu çeşitli yapılmaya başlanır (web, e-mail, fax, telefon, medya, vs.). Pazarlama ve promosyon kolay ve ucuz değildir, bu sebeple promosyona başlamadan önce satılık makina/ekipmanınızla ilgili tam ve eksiz bilgi sağlanmalıdır.

Potansiyel alıcılar tarafımızdan bir eleminasyon sürecinden geçirilerek uygun ve ciddi alıcılar için gerekli ziyaret organize edilir. MachinePoint bütün aşamalarda alıcılarla birlikte makinanızı görmeye gelir ve tüm alıcıyla olan tüm görüşmeler MachienPoint ekibi tarafından yürütülür. Satıcı olarak ilgilenmeniz gereken tek konu makinaları önceden mutabık kalındığı şekliyle göstermektir. Bu aşamada alıcı, satıcı ve MachinePoint olarak her üç tarafı da koruyacak tarafların rollerini, haklarını ve bilgi güvenliğini belirleyen sözleşmeler imzalanır.

Makinanın reserve edilmesi için gerekli ön ödeme yapılır, satış sözleçmesi imzalanır ve yükleme tarihi belirlenir. Satış sözleşmesine uyulmaması durumunda aldığınız depoziti tutma ve iade etmeme hakkınız saklıdır.

MachinePoint sizin satıcı olarak haklarınızı resmi bir sözleşme ile koruma altına alan çok az sayıdaki organizasyondan biridir

Makina bedeli %100 olarak yüklemeden önce tarafınıza banka transferi yoluyla ödenir

MachinePoint personeli paketleme ve yükleme işini yerinde takip eder ve yönetir.

Kesin ve sonuç odaklı yürüttüğümüz bu satış sürecinde satıcı olarak size hiç bir ekstra maliyet yansıtılmaz. Bu sebeple çalışmaya başlamadan önce her konunun açıklığa kavuşturulması bizim için çok önemli.

Tam ve eksiksiz bilgi makinaların satılması için anahtar konumundadır.


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 2853 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde