This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Použité stroje a zařízení služby


This is not an official translate. Original version here

Průmyslové logistické služby, průmyslové financování, inženýrské služby
MachinePoint obchodů strojů, to znamená, že nemáme obvykle uložit je, ale spíše, že stroje jsou uloženy v závodech prodávajícího až do jejich koupit. To zároveň snižuje náklady spojené s logistikou a udržuje hodnotu strojů tím, že drží je ve výrobě.

Nabízíme all-inclusive služeb. To znamená, že se postaráme o celý proces, podpora zařízení, inspekce, cestovních dokladů a víz pro jednání návštěv, kupujících a prodávajících, a když vše, co se koná Vykupujeme stroje (ů) a starat se o všechny doplňkové služby.

MachinePoint Vám může nabídnout všechny potřebné služby, které jsou nutné pro úspěšné dokončení celého procesu nákupu a prodeji zařízení.
One-stop-roztoku, všechny služby zahrnuté
Profesionální Stroje hodnocení provádí od renomovaných výrobců zařízení
logistická řešení
inženýrských řešení
finanční řešení
Strojů hodnocení: citace a informace o trhu na strojích ceny a hodnoty
Hodnocení výrobní potřeby
Nejlepší Marketing přítomnost na místě a po celém světě
mezinárodní přítomnosti

Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 83765 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás