Używana COMAT Unica 600 V 2018 na sprzedaż

Maszyny do serow COMAT, Gwarantujemy, że proces zakupu używanych maszyn  z pomocą MachinePoint jest bezpieczny i profesjonalny


Dane techniczne maszyny używanej COMAT Unica 600 V

Ref.: 300044261

Rok: 2018

Marka: COMAT

Stan: na sprzedaż

Dostępność: NatychmiastowaSpecyfikacja techniczna:

Produkcja: 600k/h

Rodzaj Sera: mozzarellla

Inne specyfikacje:

Comat- UNICA400V Compact dla 450kg

Maszyna COMPACT powstała w celu podsumowania 4 najważniejszych etapów przetwarzania sera:

- cięcie surowca;
- rozciąganie skrzepu;
- podgrzewanie wody niezbędnej do rozciągania.
- końcowe formowanie produktu.

CURD-CUTTER
Wykonany jest ze stali nierdzewnej, zamontowany na maszynie na wygodnej wysokości, aby włożyć bloki skrzepu do pracy, wewnątrz znajduje się dysk z ostrzami wykonanymi ze stali nierdzewnej, które przystąpią do cięcia skrzepu, który spada do komory ślimaków.
KOMORA ŚLIMAKÓW
Wykonana ze stali nierdzewnej w podwójnym pomieszczeniu, gdzie znajdują się ślimaki wstępnego rozciągania i posuwania produktu, do komory masy końcowej. Podczas przejścia do komory gotowania, skrzep jest uderzany strumieniem gorącej wody wypływającej z kraników, co pozwala na jego namoczenie.
GORĄCA WODA
Gorąca woda niezbędna do rozciągania jest wytwarzana przez wbudowany w maszynę podgrzewacz gorącej wody, wykonany w całości ze stali nierdzewnej z działaniem pary. Temperatura gorącej wody jest łatwo regulowana za pomocą termoregulatora zainstalowanego na panelu sterowania. Dopływ wody do strefy mieszania odbywa się za pomocą elektropompy zainstalowanej na maszynie.
DIPPING ARMS COMPARTMENT
Ma pojemność około 30 kg, gdzie znajdują się ramiona zanurzające, dzięki którym można nadać paście pożądaną konsystencję. W tej sekcji można nawet skorygować stopień wilgotności, jeśli jest to konieczne, poprzez zanurzenie na pastę, wody rozciągającej, z regulowanym przepływem. Pasta, osiągnięta na odpowiednim etapie rozciągania, wydostaje się z maszyn, poprzez wylot, aby dotrzeć do komory formowania.
KOMORA FORMOWANIA
Z podwójnie ogrzewanym pomieszczeniem, które tworzy jeden korpus z sekcją rozciągania. Możliwe jest uzyskanie różnych typów produktów o kształcie kuli (mozzarella, scamaroza, provola, itp.) o regulowanej wadze od 5 do 1.000 g i do 3 k dla produktów o kształcie równoległościanu, jak silano lub ser do pizzy. Może również uzyskać warkocze serowe o różnej średnicy i długości w zależności od potrzeb produkcyjnych.
PANEL ELEKTRYCZNY
Montowany na strukturze kompaktowej maszyny, wykonany ze stali nierdzewnej wodoszczelnej IP565, z niskim napięciem sterowania.
SANITACJA I MATERIAŁ
Maszyna jest produkowana w odpowiedzi na najnowsze międzynarodowe przepisy sanitarne, zarówno w zakresie materiałów jak i konstrukcji, tak aby każda część była łatwo dostępna, aby umożliwić użytkownikowi łatwe i szybkie czyszczenie.

Zawiera jedną z rolek o różnych rozmiarach do mozzarelli w cenie: 1oz, 2.5oz, 3 oz, 4 oz, 8oz, 16oz.

Pozostałe dane:

Gwarancja: Bez gwarancji

Kondycja: Odłączona. Nie może być zobaczona w trakcie pracy

Dostępność: Natychmiastowa

Napięcie: 380 V Triphase
Częstotliwość: 50 Hz

Klasyfikacja:

Produkt ostateczny: Soft cheese

Podobne maszyny:

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie