MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Tvrdá práce se nakonec vyplácí prodejem vícevrstvého filmového extrudéru z Ruska do Střední Ameriky s úspěšným dokončením demontáže, dopravy a montáže


This is not an official translate. Original version here

vícevrstvého filmového extrudéru

"I když musíme zachovat důvěrnost jmen našich zákazníků, jsme hrdí na to, abychom oznámili, že jsme právě dokončili velmi složitý projekt, provedený dokonalým způsobem v rekordním čase, a náš tým musí být gratulován," říká obchodní ředitel MachinePoint .
Všechno začalo před několika měsíci, kdy velkou středoamerickou firmu projevila zájem o koupi extrudéru s pětivrstvým vyfukovaným filmem o šířce 2,5 metru, umístěného někde vzdáleně v Rusku. Byla to velmi dobrá investice, protože měla jen velmi málo pracovních hodin. Transakce však měla rizika, proto kupující svěřil tento projekt společnosti MachinePoint.

Nákup a prodej použitých strojů v zemích jako je Rusko nebo Čína je výzvou, kterou se jen velmi málo firem odváží podniknout. Nejen kvůli jazykovým a kulturním rozdílům, ale také proto, že musíte organizovat těžkou logistiku vybavení na dlouhé vzdálenosti a multimodální dopravu. Právní proces pro export nebo import použitých strojů je velmi byrokratický. Kromě toho by demontáž, montáž a uvedení do provozu s provozními zárukami měly být uzavřeny pouze u dodavatele nejlepších strojů.

Zkušenosti a profesionalita společnosti MachinePoint jsou rozhodující pro vedení velmi složitých projektů, kde jsou vyžadována technická, právní, logistická, celní a konečná správa.

Tento projekt také představoval některé další dodatečné komplikace: přístup k stroji vyžadoval stavební projekt, který by mohl odtrhnout některé stěny, kde byl stroj umístěn. Demontáž byla také náročná, protože to byl velký stroj. Demontáž trvala více než 3 týdny včetně elektromechanického značení, extrakce a balení. "Všechno bylo provedeno v rekordním čase a s velkou odborností," řekl vděčně kupujícímu.

Výsledkem je spokojený kupující, který má značnou úsporu ve srovnání s nákupem nového stroje. Podařilo se mu získat stroj od přední značky dokonale udržované za mimořádnou cenu. Po sloganu MachinePoint: "Prodáváme z továrny do továrny", kupující viděl, že stroj běží předtím, než rozhodne o koupi.

Znovu strojní tým MachinePoint, logistika a právní experti úspěšně dokončil projekt v rekordním čase. "Jsme tady, abychom pomohli prodejcům a kupujícím uskutečnit transakci bezpečně, profesionálně a ziskově. Nyní je naším klientem zodpovědnost za to, že zákazník a jeho region získávají hodnotu tímto strojem," uzavírá generální ředitel César Rodríguez.

vyplácí prodejem vícevrstvého filmového extrudéru s úspěšným dokončením demontáže, dopravy a montáže
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás