MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Tvrdá práce se nakonec vyplácí prodejem vícevrstvého filmového extrudéru z Ruska do Střední Ameriky s úspěšným dokončením demontáže, dopravy a montáže  This is not an official translate. Original version here

  vyplácí prodejem vícevrstvého filmového extrudéru s úspěšným dokončením demontáže, dopravy a montáže
  "I když musíme zachovat důvěrnost jmen našich zákazníků, jsme hrdí na to, abychom oznámili, že jsme právě dokončili velmi složitý projekt, provedený dokonalým způsobem v rekordním čase, a náš tým musí být gratulován," říká obchodní ředitel MachinePoint .

  Všechno začalo před několika měsíci, kdy velkou středoamerickou firmu projevila zájem o koupi extrudéru s pětivrstvým vyfukovaným filmem o šířce 2,5 metru, umístěného někde vzdáleně v Rusku. Byla to velmi dobrá investice, protože měla jen velmi málo pracovních hodin. Transakce však měla rizika, proto kupující svěřil tento projekt společnosti MachinePoint.

  Nákup a prodej použitých strojů v zemích jako je Rusko nebo Čína je výzvou, kterou se jen velmi málo firem odváží podniknout. Nejen kvůli jazykovým a kulturním rozdílům, ale také proto, že musíte organizovat těžkou logistiku vybavení na dlouhé vzdálenosti a multimodální dopravu. Právní proces pro export nebo import použitých strojů je velmi byrokratický. Kromě toho by demontáž, montáž a uvedení do provozu s provozními zárukami měly být uzavřeny pouze u dodavatele nejlepších strojů.

  Zkušenosti a profesionalita společnosti MachinePoint jsou rozhodující pro vedení velmi složitých projektů, kde jsou vyžadována technická, právní, logistická, celní a konečná správa.

  Tento projekt také představoval některé další dodatečné komplikace: přístup k stroji vyžadoval stavební projekt, který by mohl odtrhnout některé stěny, kde byl stroj umístěn. Demontáž byla také náročná, protože to byl velký stroj. Demontáž trvala více než 3 týdny včetně elektromechanického značení, extrakce a balení. "Všechno bylo provedeno v rekordním čase a s velkou odborností," řekl vděčně kupujícímu.

  Výsledkem je spokojený kupující, který má značnou úsporu ve srovnání s nákupem nového stroje. Podařilo se mu získat stroj od přední značky dokonale udržované za mimořádnou cenu. Po sloganu MachinePoint: "Prodáváme z továrny do továrny", kupující viděl, že stroj běží předtím, než rozhodne o koupi.

  Znovu strojní tým MachinePoint, logistika a právní experti úspěšně dokončil projekt v rekordním čase. "Jsme tady, abychom pomohli prodejcům a kupujícím uskutečnit transakci bezpečně, profesionálně a ziskově. Nyní je naším klientem zodpovědnost za to, že zákazník a jeho region získávají hodnotu tímto strojem," uzavírá generální ředitel César Rodríguez.

  vícevrstvého filmového extrudéru

  Firemní video