Sprzedaż wytłaczarki folii wielowarstwowej z Rosji do Ameryki Środkowej, z demontażem, transportem i montażem pomyślnie zakończona

- Historie sukcesów
wytłaczarki folii wielowarstwowej

"Nawet, kiedy musimy utrzymywać w tajemnicy nazwy naszych klientów, jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że właśnie zakończyliśmy bardzo złożony projekt, wykonany perfekcyjnie, w rekordowym czasie, i gratuluje naszemu zespołowi, " mówi dyrektor handlowy MachinePoint.

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, kiedy duża firma z Ameryki Środkowej wykazała zainteresowanie zakupem 5-warstwowej wytłaczarki do folii, 2,5 metra szerokości, zlokalizowanej gdzieś w głębi Rosji. Była to bardzo dobra inwestycja, ponieważ wstępnie miała niewiele godzin pracy, jednak wysokie ryzyko transakcji, dlatego kupujący powierzył ten projekt MachinePoint.

Kupno i sprzedaż używanych maszyn w takich krajach jak Rosja czy Chiny to wyzwanie, które bardzo niewiele firm odważą się podjąć. Nie tylko ze względu na językowe i kulturowe różnice, ale także ze względu na organizacje ciężkiego sprzętu logistycznego na długich dystansach i transportu multimodalnego. Proces prawny eksportowania i importowania maszyny jest bardzo biurokratyczny. Przede wszystkim demontaż, montaż i uruchomienie mogą być zlecane tylko najlepszym dostawcom maszyn używanych.

Doświadczenie i profesjonalizm MachinePoint wyróżnia nas, w wiodących i złożonych projektach, gdzie wymagania techniczne, prawne, logistyczne, celne oraz oddanie urządzenia do użytku, są wymagane.

Ten projekt również miał pewne dodatkowe komplikacje: dostęp do maszyny, wymagane inżynieryjne projektu i inne. Demontaż był również dość trudny, ze względu na rozmiar urządzenia. Cały demontaż trwała ponad 3 tygodnie. "Wszystko przeprowadzono w rekordowym czasie i z wielkim profesjonalizmem, " powiedział z wdzięcznością kupujący.

Nabywca jest zadowolony z wyniku tej operacji, i cieszy się znacznymi oszczędnościami w porównaniu do zakupu nowej maszyny. Udało się pozyskać maszynę wiodącej marki, doskonale utrzymaną w wyjątkowo dobrej cenie. Podążając za halsem MachinePoint: "sprzedajemy od fabryki do fabryki", kupujący przed podjęciem decyzji o zakupie, miał możliwość zobaczenia urządzenia podczas pracy.

Po raz kolejny zespól ekspertów MachinePoint pomyślnie zakończył projekt w rekordowym czasie. "Jesteśmy tutaj, aby pomóc sprzedawcom i kupującym w dokonaniu transakcji bezpiecznych, profesjonalnych", podsumowuje CEO MachinePoint, César Rodríguez.

wytłaczarki folii wielowarstwowej
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie