MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Targi w których MachinePoint uczestniczyło w roku 2014 i 2015 rok  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint Used Machinery, jako europejski lider w sprzedaży używanych maszyn przetwarzających plastik, maszyn pakujących i maszyn do napojów, zgodnie z planem ekspansji międzynarodowej, drastycznie zwiększył swój budżet na targach w 2014 roku. Nadszedł czas, aby zaryzykować i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Nadszedł czas, aby przejrzeć naszą międzynarodową obecność na strategicznych i potencjalnych rynkach z perspektywy naszej Firmy.

  W 2014 roku, MachinePoint uczestniczyło w targach na pięciu kontynentach, takich jak:

  Interplastica Russia 2014 (01/28-31, Moscow)
  Packaging Innovations (02/26-27, Birmingham)
  Expo Plásticos 2014 (03/25-28, Guadalajara, Mexico)
  Plast Alger (04/6-8, Algeria)
  Plast Peru (05/7-10, Lima)
  PlastPol (05/27-30, Kielce)
  Compack Kenya (06/2-4, Nairobi)
  Argenplás (06/16-19, Buenos Aires)
  Expo Pack Mexico (06/17-20, Mexico City)
  Propak China (07/16-18, Shanghái)
  Injection Moulding & Blow Moulding, PET (08/21-22, Mumbai)
  Fakuma (10/15-18, Friedrichshafen)
  Pack Expo Chicago (11/2-5, Chicago)
  Brau Beviale (11/11-13, Nurnberg)
  Emballage (11/17-20, Paris)
  Plast Imagen (11/18-21, Mexico)
  Plast Eurasia (12/4-7, Istanbul)

  Dodatkowo, MachinePoint ogłosił utworzenie nowych biur handlowych w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Konkretnie, MachinePoint ma teraz obecność handlową w Kenii i Południowej Afryce; oraz Argentynie, Peru i Kolumbii.

  Targi są kluczowym elementem dla MachinePoint, bardzo ważne jest, aby być blisko swoich klientów i wspomagać sieć swoich agentów jako biura handlowe coraz bardziej na całym świecie. Jest to strategia odróżniająca od konkurencji, ponieważ kontakt twarzą w twarz jest bardzo ważny, gdy istnieje internetowy model biznesowy, ponieważ jest to przypadek MachinePoint. MachinePoint postawił sobie za główny cel udział w najważniejszych targach na całym świecie w sektorze maszyn używanych w branży napojów i tworzyw sztucznych.

  W nadchodzącym 2015 roku, MachinePoint planuje utrzymać tak wysoką inwestycję w strategię targów, aby utrzymać dostępność lokalnych biur handlowych i asystować swoim agentom. Jest to strategiczny plan zmierzający do stałego wzrostu, jakiego doświadcza MachinePoint od ostatnich lat.

  MachinePoint stoi przed wyzwaniem, aby utrzymać tę wysoką inwestycję w strategię targów w tym roku, a także w biurach handlowych i agentach na całym świecie.


  Corporate video