MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Veletrhy MachinePoint zúčastnit se v roce 2014 a prognózy pro rok 2015  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení výrobků a nápojů strojů, v souladu se svým mezinárodní expanze plánu, výrazně zvýšila svůj rozpočet na veletrzích pro rok 2014. Je na čase, aby se zásoby a vyvodit závěry pro budoucnost. Je čas, aby přezkoumala svou mezinárodní přítomnost jak ve strategické a potenciální trhy pro naši společnost.

  V roce 2014, MachinePoint se účastnil na veletrhy na pěti kontinentech. Jako:
  Interplastica Ruska 2014 (01 / 28-31, Moskva)
  Obalové inovace (02 / 26-27, Birmingham)
  Expo Plásticos 2014 (03 / 25-28, Guadalajara, Mexiko)
  Plast Alger (04 / 6-8, Alžírsko)
  Plast Peru (05 / 7-10, Lima)
  PLASTPOL (05 / 27-30, Kielce)
  COMPACK Keňa (06 / 2-4, Nairobi)
  Argenplás (06 / 16-19, Buenos Aires)
  Expo balíček Mexiko (06 / 17-20, Mexico City)
  ProPak Čína (07 / 16-18, Šanghaj)
  Vstřikovací & vyfukování, PET (08 / 21-22, Mumbai)
  Fakuma (10 / 15-18, Friedrichshafen)
  Pack Expo Chicago (11 / 2-5, Chicago)
  Brau Beviale (11 / 11-13, Norimberk)
  Emballage (11 / 17-20, Paříž)
  Plast Imagen (11 / 18-21, Mexiko)
  Plast Eurasie (12 / 4-7, Istanbul)
  Kromě toho, MachinePoint oznámila vznik nových obchodních kanceláří v Africe a Latinské Americe. Konkrétně MachinePoint má nyní obchodní přítomnost v Kenia a Jižní Afriky; a Argentina, Peru a Kolumbie.
  Veletrhy jsou základním klíčem k MachinePoint, je velmi důležité být blízko svým klientům a pomoci sítě svého agenta, jak svých obchodních kancelářích stále více a více po celém světě. Jedná se o rozlišování strategie od konkurence, jako face-to-face kontakt je velmi důležité, kdykoliv se objeví on-line obchodní model, jak je MachinePoint případ. MachinePoint stanovila jako hlavní cíl, aby se věnoval nejdůležitějších veletrzích po celém světě v sektoru ojetých strojů v nápojovém a plastikářském průmyslu, konkrétně.
  Během tohoto nadcházejícího roku 2015, MachinePoint plánuje udržet tuto vysokou investici do veletrzích strategie, tak jako udržování otevření místní obchodní kanceláře a pomoci jejich agenty. Jedná se o strategický plán na neustálém růstu, který MachinePoint zažívá, protože posledních letech.
  MachinePoint čelí výzvě, aby byl tento těžce investice do veletrzích strategie v průběhu letošního roku, stejně jako v obchodních kancelářích a agenty po celém světě.  Firemní video