MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint, 2014'te katıldığı ve 2015 için katılmayı öngördüğü fuarlar  This is not an official translate. Original version here

  İkinci el plastik, ambalaj ve içecek makineleri satan Avrupalı lider MachinePoint, uluslararası genişleme planına paralel olarak, 2014 yılı fuarlarındaki bütçesini önemli ölçüde artırdı. Geleceğe yatırım yapmak ve mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmak çalışma zamanı geldi. Uluslararası varlığımızı hem şirketimiz için stratejik hem de potansiyel pazarlarda gözden geçirmenin tam zamanı.

  MachinePoint, 2014'te beş kıtadaki aşağıdaki fuarlara katıldı:
  Interplastica Russia 2014 (01/28-31, Moskova)
  Packaging Innovations (02/26-27, Birmingham)
  Expo Plásticos 2014 (03/25-28, Guadalajara, Meksika)
  Plast Alger (04/6-8, Cezayir)
  Plast Peru (05/7-10, Lima)
  PlastPol (05/27-30, Kielce)
  Compack Kenya (06/2-4, Nairobi)
  Argenplás (06/16-19, Buenos Aires)
  Expo Pack Mexico (06/17-20, Mexico City)
  Propak China (07/16-18, Shanghái)
  Injection Moulding & Blow Moulding, PET (08/21-22, Mumbai)
  Fakuma (10/15-18, Friedrichshafen)
  Pack Expo Chicago (11/2-5, Chicago)
  Brau Beviale (11/11-13, Nurnberg)
  Emballage (11/17-20, Paris)
  Plast Imagen (11/18-21, Mexico)
  Plast Eurasia (12/4-7, Istanbul)

  Ayrıca MachinePoint, Afrika ve Latin Amerika'da yeni ticari ofislerin kurulmasını açıkladı. Özellikle MachinePoint, şimdi Kenya ve Güney Afrika'da ticari varlığa sahiptir ve Arjantin, Peru ve Kolombiyada.

  Fuarlar, MachinePoint'in çekirdek anahtarıdır; müşterilerine yakın olmak ve temsilcilerinin ağına ticari ofisleri olarak dünya çapında yardımcı olmak için çok önemlidir. MachinePoint'in ana amaçlarından olduğu için, online iş modeli yüz yüze iletişim çok önemli olduğu için rekabette farklılık yaratan bir strateji. MachinePoint, özellikle içecek ve plastik endüstrisinde ikinci el makine sektöründe, dünyadaki en ilgili fuarlara katılmak için temel bir hedef belirlemiştir.

  MachinePoint, 2015 yılına yaklaşan bu yüksek yatırımın fuar öncesi stratejisine kalmasını ve böylece yerel ticaret ofislerinin açılmasını ve temsilcilerine yardım etmeyi planlıyor. Bu, MachinePoint'in son yıllardan beri yaşadığı sürekli büyümeye yönelik stratejik bir plandır.

  MachinePoint bu yoğun yatırımları bu yıl hem de ticari ofislerde ve dünyanın dört bir yanındaki temsilcilerde yapmak için meydan okuyor.


  Tanıtım Filmi