This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zásady cookies

Accept

Nejlepší Plastové veletrhy Stroje obchodu


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Použité stroje a strojírenské exponáty na nejdůležitějších obchodních výstavách v oblasti plastů a nápojů
Veletrhy představují vynikající příležitost pro zúčastněné podniky. To zahrnuje nákupčích, prodejců a zprostředkovatelů. Kupujících návštěvu veletrhů zjistit první ruky-o nejlepší stroje vhodné pro jejich požadavky. Veletrhy jsou také velká příležitost k síti a budování kontaktů.
Existují stovky veletrhů děje. Samozřejmě nemůžete být přítomen u všech z nich, není možné z hlediska času a peněz. Vedle šíření internetu jako prostředku k provádění obchodních operací znamená, že veletrhy mají ztratil trochu na jejich lesk. Hodně peněz, plánování, čas a úsilí jít do vedení veletrhu a strojů se spoléhají na veletrzích předvést své stroje. Ale ne všechny z nich klepněte na tlačítko, pokud jde o nadšená účast a obchodních transakcí. Možná zjistíte, že místní veletrhů, velkých i malých, které se konalo ve vašem regionu bude stačit, aby vás aktuální informace o nejnovějším vývoji stroje důležité pro váš obor.

Plastové strojírenství hostí veletrhů na celém světě každý rok. Zde je seznam některých známý veletrhů, které vykazují nejlepší první a druhý-ruka-strojní zařízení v souvislosti s plasty.

K obchodní veletrh je největší světový veletrh pro plastikářský a gumárenský průmysl v Evropě, po němž následuje NPE v Chicagu. V letošním roce je plánováno, se uskuteční od 27. října do 3. listopadu. Tento veletrh sdružuje dodavateli a odběrateli surovin a pomocných materiálů, strojů, semi-hotové výrobky, apod. To bylo v plné síle více než 40 let. K obchodní veletrh se koná jednou za tři roky, a zaujímá velmi speciální místo v mezinárodním kalendáři plastové stroje podnikání, zejména pro ty zákazníky, kteří chtějí vyzkoušet evropské stroje. Evropská plastů strojírenství se skládá z několika světových lídrů v oboru. Německé a italské výrobce plastů stroje jsou známé pro jejich inovační návrhy.

NPE je další velmi důležitý veletrh, který přitahuje plastů stroje dodavatelů v celých houfech. Předchozí vydání NPE se konalo v roce 2009 ve Washingtonu DC, v Americe. Další akce je plánována se bude konat v Orlandu na Floridě v roce 2012.

Zde jsou informace o některých plastů veletrhů strojů obchodu, která se konala na začátku tohoto roku. Často regionálním zaměřením hraje roli při rozhodování o účasti výrobců, a tedy i typu strojního zařízení na displeji.

INTERPLASTICA 2010 - obchodní Interplastica veletrhu je velkou příležitostí pro podniky a kolem Ruska, aby se spojily. 13. ročník tohoto veletrhu se konal v Moskvě, Rusko mezi dvacátýšestý do dvacátéhodevátý leden 2010. Některé ze zemí, které byly zastoupeny včetně Německa, Itálie, Čína, Rakousko, Tchaj-wan, Francie a Portugalsko. Německo a Rusko mělo největší účast na veletrhu.

Brasilpack - Tento veletrh koná v Anhembi Zobrazit pavilonu v Sao Paulo, Brazílie od 22. do 26 března 2010 zaměřil na balení a stroje na zpracování. Je to kreslil více než 20.000 návštěvníků a téměř 350 vystavovatelů z téměř 30 zemí.

Plastec Rusko - Tato událost zaujímá významné, že je jednou z nejočekávanějších veletrhů, kde vystavovatelé a návštěvníci z různých profilů konvergovat k posouzení scénáře v oblastech, jako je zpracování plastů řešení, výroba strojů, forem, forem komponenty, atd. Petrohrad hostil 2010 vydání mezi 9 až 12. březen.

Plast Imagen - 2010 vydání tohoto předního případě umělých hmot segment v Latinské Americe se konal v Mexico City, Mexiko ve dnech 23.-26.března. Veletrh viděl zdravý volební účast od výrobců, kteří chtějí zapůsobit na obchodníky a financují v regionu.

Plastika Itálie - To plastů strojírenského veletrhu se konal v italské Parmě od 25. do 27.března 2010. Na displeji se širokou škálou zařízení včetně vytlačovacích linek, vstřikování a vyfukování, předzpracování a recyklaci stroje.

PLASTEX - Tento veletrh je prvotřídní veletrh pro severní Afriku a Střední východ (MENA) regionu. To bylo drženo od 13.května do 16. května letošního roku v Káhiře a přilákala více než 500 vystavovatelů závodění využít rozsáhlé regionální trh.

PLASTPOL - obchod PLASTPOL veletrh přitahuje podniky zapojené do zpracování plastů stroje z celého světa. Jedná se o největší veletrh svého druhu ve svém regionu a je jedním z důležitých umělých hmot veletrhů v Evropě. 2010 vydání trval od 25. do 28.května a přilákala více než 700 společností z 29 zemí.


MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00


Pro dotazy
info@machinepoint.com
Sídlo-Evropa: +34 983 54 99 00
Indie: +91 997 997 5617
Rusko / Россия: +7 499 50 31 126
Francie: +33 975 181 356
Severní Afrika: +216 98 31 14 90
Turecko: +90 212 41 42 749
Navštivte nás:
˂
˃
Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře

Kontaktujte Nás