Najważniejsze targi producentów opakowań i napojów

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Używane maszyny i inżynieria eksponują w najważniejszych targach branży tworzyw sztucznych i napojów
Targi stanowią doskonałą okazję dla firm zaangażowanych. Obejmuje nabywców, sprzedawców i pośredników. Kupujący odwiedzają targi, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki o najlepszych maszyna przystosowana do ich potrzeb. Targi są również doskonałą okazją do sieci i nawiązanie kontaktów.
Istnieją setki targach dzieje. Oczywiście nie można być w ogóle z nich nie jest możliwe, zarówno pod względem czasu i pieniędzy. Oprócz rozprzestrzeniania się Internetu jako środka prowadzenia transakcji handlowych oznacza, że ​​targi straciły trochę ich połysk. Dużo pieniędzy, planowania, czasu i wysiłku przejść do prowadzenia uczciwego handlu i producentów maszyn opiera się na targach, aby pokazać swoje maszyny. Jednak nie wszystkie z nich kliknij w zakresie entuzjastyczny udział i transakcji handlowych. Może się okazać, że lokalne targi, dużych i małych, które odbyło się w regionie wystarczy, aby na bieżąco informować o najnowszych wydarzeniach maszyny dopasowane do branży.

Tworzyw sztucznych maszyny gospodarze targów na całym świecie każdego roku. Oto lista niektórych znanych targach, które wykazują najlepsze pierwszej i maszyn używanych związane z tworzyw sztucznych.

Na targach K jest największym na świecie targi przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku w Europie, a następnie NPE w Chicago. W tym roku, to się odbyć od 27 października do 3 listopada. Targi te łączy dostawców i odbiorców surowców i materiałów pomocniczych, maszyn, półproduktów, itp. Został on będzie silny od ponad 40 lat. Na targach K odbywa się raz na trzy lata i zajmuje bardzo szczególne miejsce w kalendarzu międzynarodowych przedsiębiorstw maszyn z tworzyw sztucznych, szczególnie dla tych nabywców, którzy chcą sprawdzić europejskie maszyny. Europejski sektor tworzyw sztucznych maszyny składa się z kilku światowych liderów w tej dziedzinie. Niemiecki i włoski producentów tworzyw sztucznych maszyny znane są innowacyjne projekty.

NPE jest inny bardzo ważny targów, które przyciągają dostawców maszyn z tworzyw sztucznych w tłumy. Poprzedniej edycji NPE odbyła się w 2009 w Waszyngtonie, Ameryce. Kolejna impreza odbędzie się odbędzie się w Orlando na Florydzie w 2012 roku.

Oto informacje na temat niektórych tworzyw sztucznych targi maszyn, które odbyły się na początku tego roku. Często regionalny odgrywa rolę w podejmowaniu decyzji o udziale producentów, a tym samym rodzaju maszyn na ekranie.

INTERPLASTICA 2010 - Targi INTERPLASTICA jest dużą szansą dla firm i wokół Rosji, aby wspólnie. 13 edycja targi odbyły się w Moskwie w dniach 26-29 stycznia 2010. Niektóre z państw, które były reprezentowane to: Niemcy, Włochy, Chiny, Austria, Tajwan, Francja i Portugalia. Niemcy i Rosja posiada największe na obecność w targach.

Brasilpack - Targi te odbywają się w Anhembi Pokaż Pavilion w Sao Paulo, Brazylia od 22 do 26 marca 2010 koncentruje się na opakowania i maszyny do przetwórstwa. Opiera się ono ponad 20.000 użytkowników i prawie 350 wystawców z prawie 30 krajów.

Plastec Rosja - To zdarzenie zajmuje znaczenie jako jeden z najbardziej oczekiwanych targów, gdzie wystawcy i zwiedzający zbiegają się różne profile do oceny sytuacji w takich dziedzinach, jak rozwiązania do przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn, form, elementów formy, itp. Petersburgu odbyło 2010 wydanie między 9 - 12 marca.

Plast Imagen - edycja 2010 to wiodące wydarzenie z tworzywa sztucznego segmencie maszyn w Ameryce Łacińskiej odbyło się w Mexico City, Meksyk od 23 do 26 marca. Na targach widziałem zdrowego frekwencja od producentów chce przekonać przedsiębiorców i finansistów w regionie.

Plastika Włochy - To targach tworzyw sztucznych maszyny handlu odbyło się w Parmie we Włoszech od 25 do 27 marca 2010. Na wystawie był szeroki wachlarz maszyn i urządzeń, w tym linie do wytłaczania, formowania wtryskowego i cios, przerób i recykling maszyn.

PLASTEX - To sprawiedliwy handel jest handel premium targów dla Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu (MENA) regionu. To było w dniach od 13 maja do 16 maja tego roku w Kairze i przyciągnęła ponad 500 wystawców walczą, by wykorzystać ogromną regionalnym rynku.

PLASTPOL - targi PLASTPOL przyciąga przedsiębiorstwa zaangażowane w przetwórstwo tworzyw sztucznych maszyny z całego świata. Jest to największe targi tego typu w regionie i jedną z najważniejszych targów maszyn z tworzyw sztucznych w Europie. 2010 edycja trwała od 25 do 28 maja i przyciągnęła ponad 700 firm z 29 krajów.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie