MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Najważniejsze targi producentów opakowań i napojów  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint Używane maszyny i inżynieria eksponują w najważniejszych targach branży tworzyw sztucznych i napojów
  Targi stanowią doskonałą okazję dla firm zaangażowanych. Obejmuje nabywców, sprzedawców i pośredników. Kupujący odwiedzają targi, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki o najlepszych maszyna przystosowana do ich potrzeb. Targi są również doskonałą okazją do sieci i nawiązanie kontaktów.
  Istnieją setki targach dzieje. Oczywiście nie można być w ogóle z nich nie jest możliwe, zarówno pod względem czasu i pieniędzy. Oprócz rozprzestrzeniania się Internetu jako środka prowadzenia transakcji handlowych oznacza, że ​​targi straciły trochę ich połysk. Dużo pieniędzy, planowania, czasu i wysiłku przejść do prowadzenia uczciwego handlu i producentów maszyn opiera się na targach, aby pokazać swoje maszyny. Jednak nie wszystkie z nich kliknij w zakresie entuzjastyczny udział i transakcji handlowych. Może się okazać, że lokalne targi, dużych i małych, które odbyło się w regionie wystarczy, aby na bieżąco informować o najnowszych wydarzeniach maszyny dopasowane do branży.

  Tworzyw sztucznych maszyny gospodarze targów na całym świecie każdego roku. Oto lista niektórych znanych targach, które wykazują najlepsze pierwszej i maszyn używanych związane z tworzyw sztucznych.

  Na targach K jest największym na świecie targi przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku w Europie, a następnie NPE w Chicago. W tym roku, to się odbyć od 27 października do 3 listopada. Targi te łączy dostawców i odbiorców surowców i materiałów pomocniczych, maszyn, półproduktów, itp. Został on będzie silny od ponad 40 lat. Na targach K odbywa się raz na trzy lata i zajmuje bardzo szczególne miejsce w kalendarzu międzynarodowych przedsiębiorstw maszyn z tworzyw sztucznych, szczególnie dla tych nabywców, którzy chcą sprawdzić europejskie maszyny. Europejski sektor tworzyw sztucznych maszyny składa się z kilku światowych liderów w tej dziedzinie. Niemiecki i włoski producentów tworzyw sztucznych maszyny znane są innowacyjne projekty.

  NPE jest inny bardzo ważny targów, które przyciągają dostawców maszyn z tworzyw sztucznych w tłumy. Poprzedniej edycji NPE odbyła się w 2009 w Waszyngtonie, Ameryce. Kolejna impreza odbędzie się odbędzie się w Orlando na Florydzie w 2012 roku.

  Oto informacje na temat niektórych tworzyw sztucznych targi maszyn, które odbyły się na początku tego roku. Często regionalny odgrywa rolę w podejmowaniu decyzji o udziale producentów, a tym samym rodzaju maszyn na ekranie.

  INTERPLASTICA 2010 - Targi INTERPLASTICA jest dużą szansą dla firm i wokół Rosji, aby wspólnie. 13 edycja targi odbyły się w Moskwie w dniach 26-29 stycznia 2010. Niektóre z państw, które były reprezentowane to: Niemcy, Włochy, Chiny, Austria, Tajwan, Francja i Portugalia. Niemcy i Rosja posiada największe na obecność w targach.

  Brasilpack - Targi te odbywają się w Anhembi Pokaż Pavilion w Sao Paulo, Brazylia od 22 do 26 marca 2010 koncentruje się na opakowania i maszyny do przetwórstwa. Opiera się ono ponad 20.000 użytkowników i prawie 350 wystawców z prawie 30 krajów.

  Plastec Rosja - To zdarzenie zajmuje znaczenie jako jeden z najbardziej oczekiwanych targów, gdzie wystawcy i zwiedzający zbiegają się różne profile do oceny sytuacji w takich dziedzinach, jak rozwiązania do przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn, form, elementów formy, itp. Petersburgu odbyło 2010 wydanie między 9 - 12 marca.

  Plast Imagen - edycja 2010 to wiodące wydarzenie z tworzywa sztucznego segmencie maszyn w Ameryce Łacińskiej odbyło się w Mexico City, Meksyk od 23 do 26 marca. Na targach widziałem zdrowego frekwencja od producentów chce przekonać przedsiębiorców i finansistów w regionie.

  Plastika Włochy - To targach tworzyw sztucznych maszyny handlu odbyło się w Parmie we Włoszech od 25 do 27 marca 2010. Na wystawie był szeroki wachlarz maszyn i urządzeń, w tym linie do wytłaczania, formowania wtryskowego i cios, przerób i recykling maszyn.

  PLASTEX - To sprawiedliwy handel jest handel premium targów dla Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu (MENA) regionu. To było w dniach od 13 maja do 16 maja tego roku w Kairze i przyciągnęła ponad 500 wystawców walczą, by wykorzystać ogromną regionalnym rynku.

  PLASTPOL - targi PLASTPOL przyciąga przedsiębiorstwa zaangażowane w przetwórstwo tworzyw sztucznych maszyny z całego świata. Jest to największe targi tego typu w regionie i jedną z najważniejszych targów maszyn z tworzyw sztucznych w Europie. 2010 edycja trwała od 25 do 28 maja i przyciągnęła ponad 700 firm z 29 krajów.


  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Na pytania
  info@machinepoint.com
  Siedziba-Europe: +34 983 54 99 00
  Polska: +91 997 997 5617
  Rosja / Россия: +7 499 50 31 126
  Francja: +33 975 181 356
  Afryka Północna: +216 98 31 14 90
  Turcja: +90 212 41 42 749  Corporate video