MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Kompletna roślina w sercu Afryki  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint buduje fabryki w Afryce
  Republika Gwinei Równikowej leży w samym sercu Afryki, w otoczeniu palm i lasów. Dla wielu; niemożliwe byłoby zbudowanie nowoczesnej instalacji do produkcji wina oraz przygotowanie i zapakowanie wody mineralnej; w takiej lokalizacji.

  W 1995 r. Firma MachinePoint Food Technologies uruchomiła projekt w Gwinei Równikowej, który doprowadził do utworzenia winnicy, która jest w całości przeznaczona na pakowanie win.

  Kiedy winiarnia zaczęła działać, następnym krokiem było włączenie innego przedsięwzięcia do starej fabryki; napełnianie i pakowanie przygotowanej wody do opakowania z cegły. Tak narodził się woda Ceiba, która przez pierwsze dwa lata zapakowała tylko gotową wodę do opakowań z cegły. Po dwuletnim znaku rozpoczęto dochodzenie w sprawie koniecznych zabiegów niezbędnych do przygotowania wody oraz zidentyfikowania najlepszej metody, która zapewni całkowitą gwarancję jakości. Wybraną metodą było filtrowanie wody w odwrotnej osmozie; poprzedzonym wstępnym traktowaniem przeciwporostowym i chlorowcowym, a następnie następującym obróbce hartowania i filtracji bezpieczeństwa.

  Zważywszy na sukces winnicy i pilotowej instalacji napełniania wodą; została zbudowana nowa fabryka o większej pojemności do produkcji butelkowanej wody w butelkach PET o pojemności 1,5 litra. Instalacja nowej fabryki została zakończona w ciągu tygodnia po zamknięciu starej fabryki; w tym montażu wszystkich zbiorników i maszyn.

  W celu kompletnego montażu wymagane było jedynie 3 tygodnie. Aseptyczna linia napełniania, pasteryzator i linia pakowania zostały zbudowane w rekordowym czasie wraz z systemem uzdatniania wody. Nowa fabryka zawiera wszystko, czego potrzebujesz do nowoczesnego zakładu; proces fermentacji, sprzęt do odwróconej osmozy, zbiorniki magazynowe i agregaty chłodnicze. Butelki PET są produkowane z ręcznie dmuchanych preform, dostarczanych z Hiszpanii. Automatyczne rozdrabniacze są obecnie używane, ponieważ rynek szybko się rozwija.

  Linia butelkowania PET napełnia butelki o pojemności 5 litrów i 1,5 litra, podczas gdy opakowanie termokurczliwe pozwala na kurczenie się zarówno pudełek zamkniętych jak i pełnych. Zaawansowany system uzdatniania wody jest wynikiem czterech lat eksperymentów; i wyjątkowe, satysfakcjonujące doświadczenie w Afryce.

  Zakład produkuje obecnie 12 milionów litrów wina, 10 milionów butelek wody i 12 milionów butelek coli i pomarańczy (0,5 litra PET format) w skali rocznej. Woda Ceiba całkowicie zastąpiła tradycyjne marki, takie jak Montedemon i Tangi, i eksportuje do Kamerunu, Afryki Środkowej, Konga i Czadu.

  Od tamtej pory MachinePoint Food Technologies podjął na przykład kolejne projekty w tej dziedzinie; dostarczanie firmie Sofavin de Camerún, która mieści się w Yaoundé, z dwoma cegłymi opakowaniami kartonowymi; jak również linię do odzyskiwania dwutlenku węgla produkowanego z fermentacji wina.

  MachinePoint instaluje maszyny i linie napełniające w fabryce

  Corporate video