MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Kompletní závod v srdci Afriky  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint vyrábějící továrny v Africe
  Republika Rovníková Guinea se nachází v srdci Afriky, obklopena palmami a lesnictvím. Pro mnoho; zdá se nemožné vybudovat moderní provoz na výrobu vína a přípravu a balení minerální vody; v takovém místě.

  V roce 1995 společnost MachinePoint Food Technologies zahájila projekt v Rovníkové Guineji, což vedlo k založení vinařství, které je zcela věnováno obalům na víno.

  Jakmile byla vinařství v provozu, další krok byl začlenit další podnik do staré továrny; plnění a balení připravené vody do cihelných obalů. Tak se zrodila Ceiba voda, která za prvních dva roky zabalila pouze hotovou vodu do cihelných obalů. Při dvouleté známce bylo zahájeno šetření nezbytných postupů potřebných k přípravě vody a určení nejlepší metody, která by mohla poskytnout úplnou záruku kvality. Zvolenou metodou bylo filtrace vody reverzní osmózou; předcházel předběžné úpravě proti znečištění a chlorování a následovalo následné zpracování kalení a bezpečnostního filtrování.

  Vzhledem k úspěchu vinařství a pilotního vodovodu; byla vyrobena nová továrna s vyšší kapacitou pro výrobu plnění do 1,5 l PET lahví. Instalace nové továrny byla dokončena během pouhého týdne od uzavření starého závodu; včetně montáže všech nádrží a strojů.

  Pro kompletní montáž byly požadovány pouze 3 týdny. Aseptická plnicí linka, pasterizátor a balicí linka byly konstruovány v rekordním čase společně se systémem úpravy vody. Nová rostlina obsahuje vše, co potřebujete pro moderní zařízení; fermentační proces, zařízení pro reverzní osmózu, skladovací nádrže a chladiče. PET lahve jsou vyráběny z ručně foukaných předlisků dodávaných ze Španělska. V současné době se používají automatické frézovací frézy, protože se trh rychle a neustále vyvíjí.

  Linka na plnění PET naplní 5 l a 1,5 litrové lahve, zatímco balení pro balení do smršťovacích fólií umožňuje smršťování uzavřených i plných desek. Pokročilý systém úpravy vody je výsledkem čtyřletého experimentování; a jedinečný a užitečný zážitek v Africe.

  V současné době vyrábí 12 milionů litrů vína, 10 milionů lahví vody a 12 milionů lahví koše a oranžového (0,5 litru PET). Ceiba voda zcela nahrazuje tradiční značky jako Montedemon a Tangi a vyváží do Kamerunu, střední Afriky, Konga a Čadu.

  Od té doby společnost MachinePoint Food Technologies uskutečnila další projekty například v oblasti; která dodává společnosti Sofavin de Camerún, která se nachází v Yaoundé, se dvěma obalovými kartonovými kartami; stejně jako linka pro regeneraci oxidu uhličitého vyrobeného z fermentace vína.

  MachinePoint instaluje v továrně stroje a plnicí linky

  Firemní video