MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Úspěšný příběh o tom, jak MachinePoint Skupina mezinárodní expanzi


This is not an official translate. Original version here

Generální ředitel společnosti Machinepoint - průmyslové služby pro potravinářské a nápojové obaly pro plasty

CESAR RODRIGUEZ, ředitel MachinePoint: "Vzali jsme na trhu od roku světě jako začátek"

Cesar Rodriguez je zakladatel a CEO společnosti MachinePoint, elektronické tržiště pro použité stroje v průmyslu plastů, balení potravin a nápojů podnikatel Cesar je silný vícejazyčný finanční gramotnosti a obchodní expert inženýr se specializací na odvětví , který řídí svou společnost: elektro, plasty, obaly, hliník a potraviny.

To také má rozsáhlé zkušenosti v jednání, záchranu a restrukturalizaci podniků, stejně jako otevření nových obchodních jednotek, zavádění nových funkcí ve společnosti as
vedoucí a vykonavatel.

Jak vznikla myšlenka na vytvoření elektronického tržiště pro použité stroje?

César Rodríguez: Když v roce 1998 jsem začal první stránky MachinePoint, stránky nejsou konkurenti nabízejí průmyslové strojní vybavení. O tři měsíce později mi ukázal formu 300. Uvědomil jsem si, že oni šli ven tisíce na trhu a nikdo by mít dostatečnou viditelnost. To je důvod, proč jsme se rozhodli vytvořit na trhu sloučením dodávky průmyslového strojního zařízení na trhu.

Stroj je nabízen v eMarketplace je zaměřen na oblasti plastikářský průmysl, potravinářský a nápojový obal a proč se tyto oblasti?

Začali jsme ve světě plastu, protože se jedná o odvětví, kde je původní vybavení přišel a kde MachinePoint zkušeností a odborných znalostí. Byli jsme na ostatních trzích roste přirozeným způsobem, a v důsledku synergie, které jsme našli v okolí plastu. Balení nejprve, následovaný později krmení zpátky tam, kde jsme začali, protože tam byla velká poptávka po balicí zařízení pro toto odvětví a následně zvýšil na strojní zařízení a stanoví odvětví jako plniva, vybavení, atd..

Jaký je postup ze společnosti rozhodne koupit stroj na palubu, až dostanete?

Začněte s hledáním strojního zařízení, který na internetu je klíčovým nástrojem, protože stroje jsou velmi specifické a omezené dodávky v použití a je také předmětem okamžik, to znamená, že vyhledávání na internetu je značná.

Pochopte, že hovoříme o průmyslových zařízení vysoké technické složitosti, což znamená, že je potřeba velké off-line podporu a poradenství pro kupující, aby si jeden najít na týmy, které skutečně vyhovují vašim potřebám a rozpočtu.
Kromě toho, že každý projekt několik lidí z různých zemí, ve většině případů, s různými jazyky a kulturami vyplývá, že řádné a metodická koordinace těchto projektů je důležité, zvláště když také získala mnoho žádostí o Nákup za den.

K tomu mají velmi komplexní CRM umožňuje udržovat návaznost projektu, ze kterého klient požádá o informace, dokud není dokončena dodávka zařízení na místo určení.

To je přes to, že můžeme koordinovat CRM dodavatelů z různých zemí, marketingový tým a tým logistiky, všichni potřebných k projektu.

Má platforma podporuje i platební proces?

Ne Platby jsou stroje většinou přes akreditivy.

Jak se logistického zajištění objemné a křehké výrobky, jako jsou průmyslové stroje?

Logistiky průmyslových strojů je velmi složitý na hmotnosti a rozměry stroje. Přidáme-li složitost mezinárodního obchodu, s různými jazyky, různé zákony, atd., složitost roste. To je důvod, proč je služba, která pořádáme pro naše klienty, zvýšení hodnoty naší nabídky. K tomu máme týmy techniků na celém světě koordinuje interní tým, který se specializuje v oblasti logistiky a mezinárodního obchodu, stejně jako jazyková podpora prodejního týmu.

Jaké jsou hlavní výhody firem, které využívají jeho platformy, jak prodávající a kupující?

Prodejci se rychle viditelnost na Internetu prostřednictvím specializovaného platformy jako je ta naše. V naší vysoce International Business, Internet je pro nás klíčovým nástrojem, protože to je způsob, jak ekonomické přítomnosti na mnoha trzích v porovnání s náklady jiných tradičních marketingových nástrojů. Navíc, naše silné investice v online i offline marketing z nás dělá lídry v podpoře strojů. To má za následek účinnost pro prodejce.

Na druhé MachinePoint Použité stroje a zařízení je společnost, která se podařilo profesionalizaci používaného zařízení na trhu, poskytuje vysokou bezpečnost a profesionalita na operace. Prodávat a kupovat přes nás je bezpečné jak pro kupující a prodávající.

Za druhé, kupující mohli mít prospěch z zaměřené na stejném místě a nejlepší stroje k prodeji na trhu, která v kombinaci s naší profesionality se opět v profesionálnější výhodu a účinnost prostřednictvím tradičních zprostředkovatelů nebo přímo.

Pár toto s odbornými znalostmi našich prodejních podle zeměpisných oblastí, které je i kupující a prodávající se snaží ve většině případů se svými krajany, což usnadňuje jednání o problematice jazyka a kultury. V posledních letech jsme investovali do otevření jejich vlastní lokální obchodní zastoupení v různých zemích. To nám umožňuje větší geografická a kulturní blízkost a nabízejí po-prodejní servis zařízení nejvhodnější pro každý region.

Pak se naše globální provozní platformy, které již prodané stroje do více než 80 zemích. K tomu se věnuje obchodní tým oběma sektory a geografického pokrytí, aby v místních jazycích: ruština, němčina, francouzština, angličtina, španělština, polština.

Vedle společností, které přístup k e-tržiště prodávat své vybavení, děláte aktivně vyhledávat nové produkty?

MachinePoint Skupina v současné době strukturován do dvou hlavních oborů podnikání v plastů a nápojových MachinePoint Použité stroje a zařízení zaměřené na nákup a prodej umělých hmot používá jak k nápojům, zatímco MachinePoint potravinářské technologie nabízí řešení linek, výrobních závodů a dokonce i Kompletní pro potravinářský průmysl. Oba podniky jsou odlišné, ale vzájemně doplňují, protože přes potravinářských technologií MachinePoint my prodáváme nové stroje. Kromě našeho sortimentu, je stále více, jak je tomu v mnoha případech Pomáháme našim zákazníkům při koupi nového zařízení, pokud zjistí, na použitém trhu, v té době to, co hledáte, nebo chcete být upozorněni pomocí nezávislý distributor, který zná trh.

Svou platformu má také aktivní mimo Španělsko, v jiných zemích, co jste přítomnosti?
Lokálně máme zastoupení v Turecku, Indii, Tunisku a Mexiko, se silnou expanzí v plánu na další místní přítomnost v příštích letech po otevření nových prodejních míst.

Jak se zvyšuje tato internacionalizace? Bylo to složité?

Naše podnikání je mezinárodní sama o sobě, protože se prodává přebytek stroje od země k zemi. Vedle otázek konkurenceschopnosti zákazníků vždy raději prodat své použité vybavení mimo jejich místní trhy. Z tohoto důvodu jsme nikdy omezeno na španělském trhu, ale musíme vzít na světovém trhu od začátku.

I když to je tak současně je třeba říci, že vstoupí na trh, je nutné mít k dispozici počítač a konkrétní strategii pro tento trh. To je nákladné z hlediska zdrojů a plánování.

Náš přístup je investovat především do trhu personální hlavně místní vstoupíme, se silnou marketingovou podporou a produktové manažery.
To byla a je složitá, stále máme daleko jít na některých trzích, a že budeme i nadále investovat.

Tato mezinárodní charakter této platformy, takže to, co mají prospěch podniky působící v MachinePoint?

Naše globální přítomnost na našem trhu je unikátní díky své silné optimalizace pro vyhledávače. Připomeňme, že MachinePoint narodil jako ojedinělý projekt v našem oboru, a jako první sázet na World Wide Web pro marketing týmy.

To znamená, že nalezení stroje na prodej prostřednictvím MachinePoint je jedním z prvních možností kupujících hledání na webu. Prodejců použitých strojů, které jim umožňuje, bez nákladů, ukázku jejich vybavení okamžitě na globálním trhu.

Navíc, naše zeměpisné proniknutí dělá naše znalosti o tom, jak blízko každého z provozu v závislosti na trhu. To dává jistotu transakce, a to jak kupujících a prodávajících. Otevření hranic, na další trhy, které by jinak nebylo možné pro prodejce, aby přítomnost.

Jste v nedávné době obnoven vaše webové stránky ... Jaká vylepšení jste se?

Přizpůsobili jsme lépe potřebám Web 2.0. Udělali jsme naše webové stránky jednodušší pro uživatele, kteří chtějí koupit stroj. Zlepšili jsme naši přítomnost v oblasti fotografie a videa, který dává více informací o zařízení, které činí rozhodnutí o koupi. Začali jsme se sociálních sítí strategii a jsme aktualizovali styl přizpůsobit ji co skupina MachinePoint v roce 2011, kde není jen podnikání nákup a prodej použitých strojů, se ukazuje, Nová společnost se také věnuje prodeji celého závodu projektů v zemědělsko potravinářském průmyslu. A teď se průmyslová skupina s více než platformu pro nákup a prodej použitých strojů.

Jaké jsou plány pro budoucnost Vaší společnosti?

Nadále růst ve dvou směrech.

Po mezinárodní plán, který nám umožňuje mít více pobočky na klíčových geografických oblastech pro nás, protože to usnadňuje poskytování místních služeb, třeba po nákup a prodej strojů a mohli lépe proniknout na trhy.

A za druhé, k dalšímu rozšíření naší nabídky produktů a služeb. Přidání produktů a služeb s přidanou hodnotou pro naše zákazníky po celém zařízení a potřeby práce.

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás