MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Emballage Paříž Balení výstavě


This is not an official translate. Original version here

Emballage Packaging Exhibition v Paříži MachinePoint používal strojní makléře
Sjednat si schůzku s námi během Emballage Balení výstavě v Paříži!
Prosím, e-mail: info@machinepoint.com domluvit schůzku

MachinePoint použitých strojů - Výroba Vaše nákupní a prodejní zkušenosti bezpečný a profesionální.

Jako největší organizace použité stroje obchodování v Evropě pro nápoje a plastikářský průmysl, MachinePoint značka je synonymem kvality a dobré služby.

MachinePoint prodejní tým bude účast na Emballage Balení výstavy se konají v Paříži mezi 22 a 25 listopadu Nenechte si ujít příležitost setkat se neocenitelnou týmu a naučit se, jak můžeme splnit vaše potřeby použité stroje.

"Tento veletrh je skvělá příležitost pro nás setkat tváří v tvář s našimi klienty z francouzštiny a afrických zemí," říká Pilar Alvarez, manažer divize plastů. "V posledních několika letech, naše podnikání pocházející z Afriky, se výrazně zvýšila, a to veletrh nám poskytuje příležitost setkat se osobně s našimi klienty. Je to také skvělá příležitost setkat se s místními francouzského plastikářského průmyslu. Francie je velmi důležitým trhem pro nás, protože jsme prodat spoustu použité stroje od francouzského výrobce v celosvětovém měřítku. Již máme silné partnerství s většinou významných značek, umělých hmot vzhledem k naší spolupráci s výrobci zařízení. Pro nás, je velmi důležité vidět, jak naši OEM partneři udržet krok s nejnovějším vývojem zařízení. "

Vvedoucí kanceláře severní Afriky MachinePoints říká: "Vzhledem k tomu, MachinePoint otevřel prodejní kancelář v severní Africe více než před 2 lety se naše přítomnost v této oblasti dramaticky zvýšily. Odkazy na Francii od severoafrických zemí je tento veletrh velmi zajímavý tím, že je místem setkání pro průmysl a příležitost dozvědět se o nejnovějších strojů vývoj a dohnat s nejnovějšími inovacemi "


MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás