MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Emballage Paříž Balení výstavě  This is not an official translate. Original version here

  Emballage Packaging Exhibition v Paříži MachinePoint používal strojní makléře
  Sjednat si schůzku s námi během Emballage Balení výstavě v Paříži!
  Prosím, e-mail: info@machinepoint.com domluvit schůzku

  MachinePoint použitých strojů - Výroba Vaše nákupní a prodejní zkušenosti bezpečný a profesionální.

  Jako největší organizace použité stroje obchodování v Evropě pro nápoje a plastikářský průmysl, MachinePoint značka je synonymem kvality a dobré služby.

  MachinePoint prodejní tým bude účast na Emballage Balení výstavy se konají v Paříži mezi 22 a 25 listopadu Nenechte si ujít příležitost setkat se neocenitelnou týmu a naučit se, jak můžeme splnit vaše potřeby použité stroje.

  "Tento veletrh je skvělá příležitost pro nás setkat tváří v tvář s našimi klienty z francouzštiny a afrických zemí," říká Pilar Alvarez, manažer divize plastů. "V posledních několika letech, naše podnikání pocházející z Afriky, se výrazně zvýšila, a to veletrh nám poskytuje příležitost setkat se osobně s našimi klienty. Je to také skvělá příležitost setkat se s místními francouzského plastikářského průmyslu. Francie je velmi důležitým trhem pro nás, protože jsme prodat spoustu použité stroje od francouzského výrobce v celosvětovém měřítku. Již máme silné partnerství s většinou významných značek, umělých hmot vzhledem k naší spolupráci s výrobci zařízení. Pro nás, je velmi důležité vidět, jak naši OEM partneři udržet krok s nejnovějším vývojem zařízení. "

  Vvedoucí kanceláře severní Afriky MachinePoints říká: "Vzhledem k tomu, MachinePoint otevřel prodejní kancelář v severní Africe více než před 2 lety se naše přítomnost v této oblasti dramaticky zvýšily. Odkazy na Francii od severoafrických zemí je tento veletrh velmi zajímavý tím, že je místem setkání pro průmysl a příležitost dozvědět se o nejnovějších strojů vývoj a dohnat s nejnovějšími inovacemi "


  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Firemní video