Targi opakowaniowe Emballage w Paryżu, maszyny używane do opakowań

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Emballage Packaging Exhibition w Paryżu MachinePoint wykorzystuje brokery maszyn
Ustal termin spotkania z nami podczas targów Packaging Emballage w Paryżu!
Prosimy o e-mail: info@machinepoint.com umówić się na spotkanie

MachinePoint Maszyny używane - Dokonywanie kupowania i sprzedawania bezpieczny i profesjonalny.

Jako największa organizacja używane maszyny handlu w Europie na napoje i tworzyw sztucznych, marki MachinePoint jest synonimem jakości i dobry serwis.

MachinePoint zespół sprzedaży będzie obecny na Emballage Packaging Wystawa odbywa się w Paryżu w dniach 22 i 25 listopada Nie przegap nieocenionym okazję spotkać się z zespołem i dowiedzieć się jak możemy spełnić Państwa potrzeby używane maszyny.

"Targi to doskonała okazja do spotkania twarzą w twarz z naszymi klientami z krajów francuskich i afrykańskich", mówi Pilar Alvarez, plastikowe Division Manager. "W ciągu ostatnich kilku lat naszej działalności z Afryki znacznie wzrosła, a targi daje nam okazję spotkać się osobiście z naszymi klientami. Jest także znakomitą okazją, aby spotkać się z lokalnym przemysłem francuskim tworzyw sztucznych. Francja jest bardzo ważnym rynkiem dla nas, jak sprzedać dużo używanych maszyn z francuskich producentów na skalę światową. Mamy już silne partnerstwo z najbardziej znanych marek z tworzyw sztucznych maszyny dzięki naszej współpracy z producentami sprzętu. Dla nas to bardzo ważne, aby zobaczyć, jak nasi partnerzy OEM są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami sprzętu ".

Szef biura Afryki Północnej MachinePoints mówi: "Od MachinePoint otworzyliśmy biuro sprzedaży w Afryce Północnej ponad 2 lata temu, nasza obecność w obszarze dramatycznie wzrosła. Linki do Francji z Afryki Północnej sprawia, że ​​targi bardzo interesujący, gdyż jest miejscem spotkań branży i możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami maszyn i dogonić najnowsze innowacje "


MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie