MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Targi opakowaniowe Emballage w Paryżu, maszyny używane do opakowań  This is not an official translate. Original version here

  Emballage Packaging Exhibition w Paryżu MachinePoint wykorzystuje brokery maszyn
  Ustal termin spotkania z nami podczas targów Packaging Emballage w Paryżu!
  Prosimy o e-mail: info@machinepoint.com umówić się na spotkanie

  MachinePoint Maszyny używane - Dokonywanie kupowania i sprzedawania bezpieczny i profesjonalny.

  Jako największa organizacja używane maszyny handlu w Europie na napoje i tworzyw sztucznych, marki MachinePoint jest synonimem jakości i dobry serwis.

  MachinePoint zespół sprzedaży będzie obecny na Emballage Packaging Wystawa odbywa się w Paryżu w dniach 22 i 25 listopada Nie przegap nieocenionym okazję spotkać się z zespołem i dowiedzieć się jak możemy spełnić Państwa potrzeby używane maszyny.

  "Targi to doskonała okazja do spotkania twarzą w twarz z naszymi klientami z krajów francuskich i afrykańskich", mówi Pilar Alvarez, plastikowe Division Manager. "W ciągu ostatnich kilku lat naszej działalności z Afryki znacznie wzrosła, a targi daje nam okazję spotkać się osobiście z naszymi klientami. Jest także znakomitą okazją, aby spotkać się z lokalnym przemysłem francuskim tworzyw sztucznych. Francja jest bardzo ważnym rynkiem dla nas, jak sprzedać dużo używanych maszyn z francuskich producentów na skalę światową. Mamy już silne partnerstwo z najbardziej znanych marek z tworzyw sztucznych maszyny dzięki naszej współpracy z producentami sprzętu. Dla nas to bardzo ważne, aby zobaczyć, jak nasi partnerzy OEM są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami sprzętu ".

  Szef biura Afryki Północnej MachinePoints mówi: "Od MachinePoint otworzyliśmy biuro sprzedaży w Afryce Północnej ponad 2 lata temu, nasza obecność w obszarze dramatycznie wzrosła. Linki do Francji z Afryki Północnej sprawia, że ​​targi bardzo interesujący, gdyż jest miejscem spotkań branży i możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami maszyn i dogonić najnowsze innowacje "


  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video