MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Packaging Exhibition in Paris  This is not an official translate. Original version here

  Emballage Ambalaj Sergisi Paris MachinePoint'de kullanılan makine brokerleri
  Paris Emballage Ambalaj Fuarı'nda bizimle randevu ayarlayın!

  Randevu almak için lütfen info@machinepoint.com adresine e-posta atın:

  MachinePoint Kullanılmış Makinalar - Satın alma ve satış deneyiminizi güvenli ve profesyonel hale getirme.

  İçecek ve plastik endüstrileri için Avrupa'daki en büyük makine ticareti organizasyonu olan MachinePoint markası kalite ve iyi hizmet ile eşanlamlıdır.

  MachinePoint satış ekibi, 22-25 Kasım tarihleri ​​arasında Paris'te gerçekleşecek olan Emballage Ambalaj Fuarı'na katılacaktır. Ekibiyle tanışma ve kullanılmış makine ihtiyaçlarınızı nasıl yerine getirdiğimizi öğrenmek için çok değerli bir fırsat kaçırmayın.

  Pilar Alvarez, Plastik Fuar Müdürü "Bu fuar, Fransız ve Afrika ülkelerinden müşterilerimizle yüz yüze görüşmemiz için harika bir fırsat" diyor. "Son birkaç yılda Afrika'dan gelen işlerimiz büyük ölçüde arttı ve bu fuar bize müşterilerimizle bizzat görüşme fırsatı sağlıyor. Ayrıca, yerel Fransız plastik endüstrisi ile buluşmak için harika bir fırsat da sunuyor. Fransa, Fransız üreticilerinin çokça kullandıkları makinaları dünya çapında sattıkça, bizim için çok önemli bir pazardır. OEM'lerle yaptığımız işbirliğinden ötürü birçok büyük plastik makine markasıyla zaten güçlü bir ortaklığımız var. OEM ortaklarımızın en yeni ekipman gelişmelerini nasıl takip ettiğini görmek bizim için çok önemli. "

  North African MachinePoints ofisi Başkanı, "MachinePoint, 2 yıl önce Kuzey Afrika'da bir satış ofisi açtığından, bölgedeki varlığımız önemli ölçüde arttı. Kuzey Afrika ülkelerinden Fransa'ya yapılan bağlantılar, bu fuarı sektörün buluşma noktası ve son makine gelişmelerini öğrenmek ve en yeni yenilikleri yakalamak için bir fırsatı olduğu için çok ilginç kılıyor "


  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi