MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Packaging Exhibition in Paris


This is not an official translate. Original version here

Emballage Ambalaj Sergisi Paris MachinePoint'de kullanılan makine brokerleri
Paris Emballage Ambalaj Fuarı'nda bizimle randevu ayarlayın!

Randevu almak için lütfen info@machinepoint.com adresine e-posta atın:

MachinePoint Kullanılmış Makinalar - Satın alma ve satış deneyiminizi güvenli ve profesyonel hale getirme.

İçecek ve plastik endüstrileri için Avrupa'daki en büyük makine ticareti organizasyonu olan MachinePoint markası kalite ve iyi hizmet ile eşanlamlıdır.

MachinePoint satış ekibi, 22-25 Kasım tarihleri ​​arasında Paris'te gerçekleşecek olan Emballage Ambalaj Fuarı'na katılacaktır. Ekibiyle tanışma ve kullanılmış makine ihtiyaçlarınızı nasıl yerine getirdiğimizi öğrenmek için çok değerli bir fırsat kaçırmayın.

Pilar Alvarez, Plastik Fuar Müdürü "Bu fuar, Fransız ve Afrika ülkelerinden müşterilerimizle yüz yüze görüşmemiz için harika bir fırsat" diyor. "Son birkaç yılda Afrika'dan gelen işlerimiz büyük ölçüde arttı ve bu fuar bize müşterilerimizle bizzat görüşme fırsatı sağlıyor. Ayrıca, yerel Fransız plastik endüstrisi ile buluşmak için harika bir fırsat da sunuyor. Fransa, Fransız üreticilerinin çokça kullandıkları makinaları dünya çapında sattıkça, bizim için çok önemli bir pazardır. OEM'lerle yaptığımız işbirliğinden ötürü birçok büyük plastik makine markasıyla zaten güçlü bir ortaklığımız var. OEM ortaklarımızın en yeni ekipman gelişmelerini nasıl takip ettiğini görmek bizim için çok önemli. "

North African MachinePoints ofisi Başkanı, "MachinePoint, 2 yıl önce Kuzey Afrika'da bir satış ofisi açtığından, bölgedeki varlığımız önemli ölçüde arttı. Kuzey Afrika ülkelerinden Fransa'ya yapılan bağlantılar, bu fuarı sektörün buluşma noktası ve son makine gelişmelerini öğrenmek ve en yeni yenilikleri yakalamak için bir fırsatı olduğu için çok ilginç kılıyor "


MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde