MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Rozhovor s ředitelem MachinePoint inženýrství a jeho vizi pro region severní Afriky


This is not an official translate. Original version here

Strojírenský tým společnosti MachinePoint
Pablo Rodríguez připojil MachinePoint v roce 2012 a od roku 2014 je ředitelem strojírenské MachinePoint, divize MachinePoint Group zaměřuje na poskytování inženýrských služeb pro průmysl. Dnes sdílí s námi svou vizi o tom, jak inženýrství může pomoci společnostem i jednotlivcům k pokroku v globalizovaném světě cestě modernizace průmyslu a zlepšení životních podmínek.

To, co vás motivovalo, aby se na tomto projektu?

„Core business“ Naše společnost je prodej průmyslových strojů a obalů, plastových a nápojovém průmyslu, máme mnoho žádostí a vztahy s firmami v rozvíjejících se zemích. Proximity: severní Africe a Latinské jazyk. Jsem z přesvědčení, že pokud se země chce rozvíjet a zvyšovat životní úroveň jeho obyvatel, potřebuje transformaci z tradiční agrární struktury moderního zemědělsko-průmyslové struktury. Producentské země ropy dotují například, sušené mléko, rajčatový protlak a mnoho dalších produktů, které pomohly snížit dobytka pro mléko, výrobu rajčatové ... Bohatství primárního sektoru důlní těžby ropy a plynu zanedbala investice v jiných odvětvích, jako je zemědělství a potravinářství. Investice do rozvoje těchto sektorů zvýší místní bohatství a zaměstnanosti v těchto regionech, což povede ke zlepšení životní úrovně obyvatelstva.

Z lidského hlediska smrt 5000 lidí ve Středomoří je nepřijatelné. Afrika je krvácení. Těm, kteří zemřou v člunech a kánoe jsou nejsilnější, jsou ti, kteří se snaží uniknout chudobě. Máme povinnost s tím něco udělat.

Technický tým MachinePoint chceme zaměřit na pomoc podnikům v těchto zemích ve své výzvě k modernizaci.

Španělsko mělo velkou zemědělsko-průmyslového rozvoje prostřednictvím Evropské unie. Stěhujeme od soběstačného zemědělství být spíž Evropy v mnoha produktech. Ze Španělska můžeme pomoci v jiných zemích jít stejným způsobem s přihlédnutím k určité rozdíly.

Jaké jsou rozdíly?

Španělsko má zpracovaný produkt, ale mnohem jednodušší vyvážet čerstvé produkce: Rajčata plastový moře Almeria například pomeranče ... Evropa, náš partner, spotřebují velké množství čerstvých produktů ze Španělska a mají málo posklizňové ztráty. Rozvíjejících se zemí, pokud mají trvanlivé výrobky lze naprogramovat pružněji vyváží protože mají společného evropského trhu.

Jakou radu byste se chtěli podělit se svými zákazníky?

První tip pro podnikatele v těchto regionech by vidět, že dovážené produkty mohly zastavit dovoz a začít produkovat lokálně. Alžírsko je 180 km od Španělska. Jsme tam může uplatnit své zkušenosti. Máme také bohaté zkušenosti v tropických zemích šťáv platné.

V zemích s dobrým zemědělským potenciálem, přestavovat polotovarů ve formě zpracovaných výrobků může být výnosný obchod a pevné bohatství v regionu ve stejnou dobu.

Populace roste a silné místní průmysl potřebuje. MachinePoint pomáhá podnikatelům, kteří jsou ochotni investovat do vytváření průmysl zpracování potravin a nápojů.

Čerstvé produkty mohou být transformovány na zpracované produkty, které trvají déle, je vytvoření vyšší hodnoty a snížení ztrát. Ovoce a zelenina se může stát koncentrovaný, například, zatímco koncentrát může být transformována do omáček a šťáv. Koncentrát trvá několik měsíců velmi rozdíl fresek, které jsou zcela sezónní.

Něco velmi podobného se děje v mlékárenském průmyslu, existuje mnoho podnikatelů, kteří jsou ochotni vstoupit do sektoru a investice na místní úrovni.

MachinePoint pomáhá jim z koncepce podnikatelského záměru na výstavbu celého zařízení.

Pro firmy úspěšně vyvážet své výrobky, musí továren dodržovat mezinárodní standardy kvality. MachinePoint pomáhá budovat továrny v rozvíjejících se zemích přiměřené ceny a bude dodržovat všechny potřebné předpisy.

Jaký je rozdíl mezi MachinePoint a jiných strojírenských firem?

MachinePoint Engineering je hrdý na to být nezávislý a neutrální inženýrství, není spojen s žádnou značku bez střetu zájmů. Vyberte si pro své zákazníky často řešení se zapojením různých značek, aby zaručily, že jsme si vybrali ty nejlepší technologie za nejlepší cenu. Na rozdíl od všech staveb, MachinePoint Engineering se specializuje na potraviny a nápoje. Vzhledem k naší mezinárodní obchodní zkušenosti z více než 15 let, naše finanční, logistické a průmyslové zkušenosti nabízíme našim klientům finanční, smluvní, logistické, organizační, personální, obalový materiál a čepice, včetně návrhu doporučení, a Samozřejmě, projektové řízení a procesní inženýrství. Je-li firma nebo investor chybí zkušenosti při budování továrny nebo vstupuje do nového odvětví, najímání MachinePoint jako inženýrská firma má klíčový význam pro společnost získat konkurenční výhodu, která zajišťuje jeho úspěch na mezinárodním trhu.

Chci znovu zdůraznit naši nezávislost, neboť nepatří do žádné výrobcem jsme si může vybrat, kterou mnozí konkurenti nemohou, protože musí nabídnout to, co dělá svou skupinu. Zastupovat jejich zájmy, mohou zákazníci těžit z našich obchodních kontraktů na nákup strojů. Tak můžeme našim zákazníkům nabídnout řešení podle vašich potřeb a rozpočtu.

Jedním z příkladů je náš finanční zprostředkování a marketingové poradenství byl pomocný ve vytvoření nové společnosti v jižním Španělsku se dvěma plnícími linkami zaplnit Tetra Pak pro třetí strany.

Byli jsme strojírenství továrnu v jihovýchodní Asii se dvěma výrobními linkami a plnění PET a skleněných asijských omáček, které zaměstnávají velké množství družstvech a místních farmářů. Export tun zpracovaného chilli a bohatství generované pobyty ve vaší zemi. Tato omáčka se vyváží do mnoha zemí po celém světě a továrna splňuje všechny mezinárodní standardy kvality. To byl navržen tak, aby to nejnáročnější kupující ukázat.

Na závěr bych chtěl skončit tím, že odrážejí, že organizační struktura produkce firmy zemědělsko-průmyslového neexistuje technické oddělení. Nemůžete postavit dům bez nezávislého architekta ve stavebnictví nebo továrny bez inženýrského oddělení. MachinePoint Engineering chce být technické oddělení zákazníka.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás