EQUIPLAST 2023: MachinePoint powraca na największe targi tworzyw sztucznych i gumy w Hiszpanii

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint na Targach Equiplast 2023
MachinePoint będzie obecny na następnej edycji Equiplast, targów, na których spotykają się wszystkie branże związane z tworzywami sztucznymi i gumą. Odbędą się one w Barcelonie od 30 maja do 2 czerwca 2023 roku.

Zespół MachinePoint będzie zlokalizowany w pawilonie 3 na stoisku F5. Zwiedzający będą mieli tam okazję zapoznać się z szerokim katalogiem używanych maszyn dostępnych do sprzedaży, jak również z usługami dodatkowymi, które oferujemy, takimi jak demontaż, pakowanie czy transport maszyn.

Equiplast to jedne z najważniejszych targów branży tworzyw sztucznych w Europie. W tej edycji będzie miało miejsce ponad 150 wystawców, a oczekiwana jest przybycie 20 000 odwiedzających zainteresowanych najnowszymi trendami i nowościami w branży.

W tym roku targi położą szczególny nacisk na tematy takie jak gospodarka o obiegu zamkniętym, niezbędna dla zrównoważonej przyszłości zgodnej z ochroną środowiska, digitalizacja czy transfer technologii.

Oprócz strefy wystawców, Equiplast będzie również oferował takie aktywności, jak przestrzeń Best in Class, unikalna wystawa wykonana z materiałów 100% zrecyklingowanych w ramach przestrzeni Equiplast Rethinking Plastics, a także przestrzenie networkingowe.

Obecność MachinePoint na Equiplast jest dowodem zaangażowania firmy w główne wydarzenia branży i oferowanie swoim klientom spersonalizowanej i wysokiej jakości obsługi. Zwiedzający stoisko MachinePoint będą mieli okazję zapoznać się z szerokim doświadczeniem firmy na rynku używanych maszyn oraz z jej zdolnością do oferowania rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

Nasi koledzy Isaac Rodriguez, Marco Marchiorello i Melissa Mahdjoub udadzą się na to wydarzenie, oferując najlepsze wsparcie w sprzedaży i kupnie używanych maszyn.

Jeśli chcesz odwiedzić zespół MachinePoint na targach Equiplast w Barcelonie w 2023 roku, możesz umówić się na wcześniejszą wizytę z nami, kontaktując się za pośrednictwem adresu e-mail: user@machinepoint.com.

MachinePoint na Targach Equiplast 2023
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie