MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Pomyślny udział MachinePoint Used Machinery w targach Brau Beviale  This is not an official translate. Original version here

  kupno i sprzedaż używanych maszyn do napojów i nabiałów w Brau Beviale


   MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczęszczał do Brau Beviale 2014, która odbyła się w dniach od 11 do 13 listopada w Norymberdze, Niemcy.

  Brau Beviale jest najbardziej istotne targi roku w sektorze napojów w Niemczech. W tym roku złamał rekordy w swoich pięćdziesięciu lat historii pod względem odwiedzających i wystawców. Jest to wielka szansa dla MachinePoint spotkać specjalistów w branży, jak Niemcy prowadzą produkcję i eksport maszyn używanych w sektorze napojów i opakowań. Rynek niemiecki jest jednym z najważniejszych rynków dla MachinePoint dla sprzedaży i zakupu urządzenia stosowane, zwłaszcza napoje. Podczas trzech dni targów trwały, inżynierowie MachinePoint spotkał ponad 120 klientów z całej Europy (głównie Niemiec, Holandii, Austrii, Danii, Szwajcarii, Turcji, Włoch, Grecji, Czech, Szwecji, Belgii, Irlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytania, Francja, Portugalia i Polska), a reszta świata, w celu omówienia ich potrzeb i zaoferować im pierwszej jakości maszyny używane w sektorze napojów i tworzyw sztucznych. "Ważne jest, aby skontaktować się z klientami twarzą w twarz. Obecność tych targach daje nam okazję do nawiązania nowych kontaktów oraz wzmocnienia relacji z naszym OEM i poznać nowych ", mówi odpowiedzialny za sektor napojów w Norymberdze, w BRAU BREVIALE. inżynierowie MachinePoint podkreślają wysoki odsetek odpowiedzi na tym rynku. Możemy stwierdzić, że to był wielki sukces MachinePoint pod względem odwiedzających na naszym stoisku i pod względem potencjalnych klientów. "To jest satysfakcjonujące, aby wiedzieć, że jest znana i MachinePoint jawnym na rynku niemieckim" powiedział odpowiedzialny za sektor napojów w Norymberdze na Brau Beviale.
  Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Brau Beviale 2014.

  Corporate video