MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint na Brau Beviale 2014  This is not an official translate. Original version here

  koupit a prodávat použité stroje na nápoje a mléčné výrobky v Brau Beviale


  MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na Brau Beviale 2014, které se konalo od 11. do 13. listopadu v německém Norimberku.

  Brau Beviale je nejdůležitější veletrh roku v sektoru nápojů v Německu. Letos má zlomené záznamy v jeho padesátileté historii z hlediska návštěvníků a vystavovatelů. To je velká příležitost pro MachinePoint poznat profesionálů v odvětví jako Německo vede výrobu a vývoz použitých strojů v nápojů a obalový průmysl. Německý trh je jedním z nejdůležitějších trhů pro MachinePoint pro prodej a nákup použité stroje, zejména nápoje. Během tří dnů veletrhu trvalo, MachinePoint inženýři setkal s více než 120 zákazníků z celé Evropy (zejména v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Dánsku, Švýcarsku, Turecku, Itálii, Řecku, České republice, Švédsku, Belgii, Irsku, Španělsku, Spojeném Británie, Francie, Portugalsko a Polsko) a zbytek světa, aby diskutovali jejich potřeby a nabídnout jim první jakosti použitých strojů v odvětvích nápojů a plastových. "Je důležité, aby kontaktovali zákazníky tváří v tvář. Účast na těchto veletrzích nám dává příležitost k navázání nových kontaktů a posílit vztah s našimi OEM a mohly splnit nové, "říká odpovědná za odvětví nápojů v Norimberku, na Brau BREVIALE. MachinePoint inženýři kladou důraz na vysokou míru odezvy na tomto trhu. Můžeme konstatovat, že to byl velký úspěch MachinePoint z hlediska návštěvníků na našem stánku, tak z hlediska vede. "Je potěšující vědět, že MachinePoint je známa a doznal na německém trhu" řekl odpovědná za odvětví nápojů v Norimberku, na Brau Beviale.
  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky Brau Beviale 2014.

  Firemní video