MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Sukces MachinePoint Used Machinery na targach Equiplast 2014  This is not an official translate. Original version here

  Kupuj i sprzedawaj używane maszyny dla przemysłu tworzyw sztucznych i napojów na targach Equiplast
  MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczestniczył w 17. Międzynarodowym targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EQUIPLAST 2014 w dniach od 30 września do 3 października w Barcelonie, w Hiszpanii.

  Po odczuwają skutki kryzysu gospodarczego w ostatnich latach, widzimy w tym lokalnych targach, że zmiany wiatr pod wiatr świata sztucznego. Pomimo tego, że godziwa została skrócona w ciągu jednego dnia, to może osiągnąć ponad 30.000 Razem odwiedzający (nagrać gościa z poprzedniej edycji). Cztery dni targów trwały, inżynierowie MachinePoint może spotkać na swoim stoisku ponad 200 klientów z ponad 10 krajów (głównie Hiszpanii i Portugalii), aby omówić swoje używane potrzeb maszynowego oraz wyjątkowe możliwości na pierwszej klasy używane wtrysk, wytłaczanie i maszyny do recyklingu obecnie dostępny w światowym rynku maszyn. Dzięki bliskości, jest to wielka szansa dla MachinePoint skupić się na hiszpańskich klientów i przedstawić im najnowsze wiadomości na temat używanych maszyn dla tego rynku. "Spotkania z OEM były owocne, jak mogliśmy spotkać nowych i uczestniczyć w ich żądań i ofert", powiedział odpowiedzialny za dział formowania wtryskowego w Hiszpanii, co EQUIPLAST. Inżynierowie wtrysku, wytłaczania i recyklingu zgadza się na dużym sukcesie MachinePoint zgodnie z wysokiej ilości wniosków i zwiedzających. Poza tym, podkreślają one "bardzo ważne jest, aby być w kontakcie z klientami, więc jesteśmy znani w świecie z tworzywa sztucznego i umieścić nazwę na MachinePoint".

  Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę EQUIPLAST 2014.  Corporate video