MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint na Interplastica 2015 w Rosji, pośrednik maszyn używanych  This is not an official translate. Original version here

  Profesjonalne maszyny i usługi inżynierskie w Intreplastica Tradeshow w Rosji


   MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczęszczał do Interplastica 2015, która odbyła się w dniach od 27 do 30 stycznia w Moskwie.

  Na jego 18. edycji Interplastica jest jednym z najbardziej odpowiednich targach w sektorach sztucznych i gumy. Każdego roku ponad 21.000 zwiedzających z ponad 55 krajów załatwienia tej wystawie. Po raz kolejny weźmie udział MachinePoint zużytych potrzeb rolniczych w sektorze plastycznej na stoisku B04, hala 3.

  Rosja rozwija się jednym z największych rynków konsumenckich na świecie. Zwłaszcza sektor tworzyw sztucznych jest beneficjentem tego wzrostu. To ożywienie przyniosła rosnące zapotrzebowanie na maszyny, części technicznych, surowców i półproduktów. Jak dobrze, że sektor opakowań i budownictwo kontynuowanie wzrostu dzięki renowacji i modernizacji aktywności Rosji, które domaga materiałów izolacyjnych, rur i ram okiennych. Zakup używanych maszyn to interesująca możliwość zdobycia wspaniałych maszyn najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

  W tym samym czasie i na skutek obecnego kryzysu i dewaluacji rubla, Rosja stała się ciekawą rynku sprzedaży używanych maszyn. Jest to doskonała okazja dla firm zagranicznych do zakupu urządzenia stosowane w branży plastycznej na Interplastica, a dla rosyjskich firm, aby uzyskać płynność finansową poprzez sprzedaż nadwyżki uzbrojenie w euro lub dolarach.
  Podczas targów MachinePoint przedstawiła ostatnio używanych możliwości maszyny w sektorach wytłaczania z rozdmuchiwaniem, wtrysk, recykling, drukowania i tworzyw sztucznych. inżynierowie MachinePoint podkreślić, że sprzedaż wysokiej jakości używanych maszyn kontynuuje swój wzrost i wydaje się być ogromna, a targi doświadczenie było bardzo pozytywne.

  Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Interplastica 2015.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Corporate video