MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v INTERPLASTICA 2015


This is not an official translate. Original version here

Profesionální použité stroje a inženýrské služby na veletrhu Intreplastica v Rusku
MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na INTERPLASTICA 2015 se konala od 27. do 30. ledna v Moskvě, v Rusku.

Na svém 18. vydání, INTERPLASTICA je jedním z nejdůležitějších veletrhů v odvětví plastů a pryže. Každý rok více než 21.000 návštěvníků z více než 55 zemí zúčastnit se této show. Opět MachinePoint se zúčastní své použité stroje potřeb v plastovém sektoru na stánku B04, hala 3.

Rusko vyvíjet do jednoho z největších spotřebitelských trhů na světě. Zvláště, plastová sektor je příjemcem tohoto růstu. Tento vzestup vyvolal rostoucí poptávku po strojů, technických dílů, surovin a polotovarů. Stejně tak, obalový průmysl a stavebnictví pokračují v růstu díky ruskému rekonstrukce a modernizace činnosti, která vyžaduje izolačních materiálů, trubky a rámy oken. Nákup použitých strojů je zajímavou příležitostí k získání velmi kvalitní stroje za konkurenceschopné ceny.

Ve stejné době a vzhledem k současné krizi a devalvace rublu, se Rusko stalo zajímavý trh pro prodej použitých strojů. Je to skvělá příležitost pro zahraniční firmy kupovat použité stroje v oblasti plastické při INTERPLASTICA, a ruským společnostem získat likviditu tím, že prodává své nadbytečné vybavení v eurech nebo dolarech.

V průběhu veletrhu MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování, recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři zdůraznit, že prodej vysoká kvalita použitých strojů pokračuje ve svém růstu a zdá se, že enormní, a reálnou zkušenost byla velmi pozitivní.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky INTERPLASTICA 2015.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás