MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v INTERPLASTICA 2015  This is not an official translate. Original version here

  Profesionální použité stroje a inženýrské služby na veletrhu Intreplastica v Rusku


   MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na INTERPLASTICA 2015 se konala od 27. do 30. ledna v Moskvě, v Rusku.

  Na svém 18. vydání, INTERPLASTICA je jedním z nejdůležitějších veletrhů v odvětví plastů a pryže. Každý rok více než 21.000 návštěvníků z více než 55 zemí zúčastnit se této show. Opět MachinePoint se zúčastní své použité stroje potřeb v plastovém sektoru na stánku B04, hala 3.

  Rusko vyvíjet do jednoho z největších spotřebitelských trhů na světě. Zvláště, plastová sektor je příjemcem tohoto růstu. Tento vzestup vyvolal rostoucí poptávku po strojů, technických dílů, surovin a polotovarů. Stejně tak, obalový průmysl a stavebnictví pokračují v růstu díky ruskému rekonstrukce a modernizace činnosti, která vyžaduje izolačních materiálů, trubky a rámy oken. Nákup použitých strojů je zajímavou příležitostí k získání velmi kvalitní stroje za konkurenceschopné ceny.

  Ve stejné době a vzhledem k současné krizi a devalvace rublu, se Rusko stalo zajímavý trh pro prodej použitých strojů. Je to skvělá příležitost pro zahraniční firmy kupovat použité stroje v oblasti plastické při INTERPLASTICA, a ruským společnostem získat likviditu tím, že prodává své nadbytečné vybavení v eurech nebo dolarech.

  V průběhu veletrhu MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování, recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři zdůraznit, že prodej vysoká kvalita použitých strojů pokračuje ve svém růstu a zdá se, že enormní, a reálnou zkušenost byla velmi pozitivní.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky INTERPLASTICA 2015.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Firemní video