W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

MachinePoint na Interplastica 2015 w Rosji, pośrednik maszyn używanych

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Profesjonalne maszyny i usługi inżynierskie w Intreplastica Tradeshow w Rosji
MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczęszczał do Interplastica 2015, która odbyła się w dniach od 27 do 30 stycznia w Moskwie.

Na jego 18. edycji Interplastica jest jednym z najbardziej odpowiednich targach w sektorach sztucznych i gumy. Każdego roku ponad 21.000 zwiedzających z ponad 55 krajów załatwienia tej wystawie. Po raz kolejny weźmie udział MachinePoint zużytych potrzeb rolniczych w sektorze plastycznej na stoisku B04, hala 3.

Rosja rozwija się jednym z największych rynków konsumenckich na świecie. Zwłaszcza sektor tworzyw sztucznych jest beneficjentem tego wzrostu. To ożywienie przyniosła rosnące zapotrzebowanie na maszyny, części technicznych, surowców i półproduktów. Jak dobrze, że sektor opakowań i budownictwo kontynuowanie wzrostu dzięki renowacji i modernizacji aktywności Rosji, które domaga materiałów izolacyjnych, rur i ram okiennych. Zakup używanych maszyn to interesująca możliwość zdobycia wspaniałych maszyn najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

W tym samym czasie i na skutek obecnego kryzysu i dewaluacji rubla, Rosja stała się ciekawą rynku sprzedaży używanych maszyn. Jest to doskonała okazja dla firm zagranicznych do zakupu urządzenia stosowane w branży plastycznej na Interplastica, a dla rosyjskich firm, aby uzyskać płynność finansową poprzez sprzedaż nadwyżki uzbrojenie w euro lub dolarach.
Podczas targów MachinePoint przedstawiła ostatnio używanych możliwości maszyny w sektorach wytłaczania z rozdmuchiwaniem, wtrysk, recykling, drukowania i tworzyw sztucznych. inżynierowie MachinePoint podkreślić, że sprzedaż wysokiej jakości używanych maszyn kontynuuje swój wzrost i wydaje się być ogromna, a targi doświadczenie było bardzo pozytywne.

Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Interplastica 2015.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie