MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Interplastica 2015 MachinePoint büyük başarısı


This is not an official translate. Original version here

Rusya'da Intreplastica Fuarında kullanılan profesyonel makine ve mühendislik hizmetleri
MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na INTERPLASTICA 2015 se konala od 27. do 30. ledna v Moskvě, v Rusku.

Na svém 18. vydání, INTERPLASTICA je jedním z nejdůležitějších veletrhů v odvětví plastů a pryže. Každý rok více než 21.000 návštěvníků z více než 55 zemí zúčastnit se této show. Opět MachinePoint se zúčastní své použité stroje potřeb v plastovém sektoru na stánku B04, hala 3.

Rusko vyvíjet do jednoho z největších spotřebitelských trhů na světě. Zvláště, plastová sektor je příjemcem tohoto růstu. Tento vzestup vyvolal rostoucí poptávku po strojů, technických dílů, surovin a polotovarů. Stejně tak, obalový průmysl a stavebnictví pokračují v růstu díky ruskému rekonstrukce a modernizace činnosti, která vyžaduje izolačních materiálů, trubky a rámy oken. Nákup použitých strojů je zajímavou příležitostí k získání velmi kvalitní stroje za konkurenceschopné ceny.

Ve stejné době a vzhledem k současné krizi a devalvace rublu, se Rusko stalo zajímavý trh pro prodej použitých strojů. Je to skvělá příležitost pro zahraniční firmy kupovat použité stroje v oblasti plastické při INTERPLASTICA, a ruským společnostem získat likviditu tím, že prodává své nadbytečné vybavení v eurech nebo dolarech.

V průběhu veletrhu MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování, recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři zdůraznit, že prodej vysoká kvalita použitých strojů pokračuje ve svém růstu a zdá se, že enormní, a reálnou zkušenost byla velmi pozitivní.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky INTERPLASTICA 2015.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde