MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v PACK EXPO 2014  This is not an official translate. Original version here

  Řešení zařízení pro průmysl plastů, obalů, potravin a nápojů ve společnosti ExpoPack Chicago


   MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na PACK EXPO 2014 se konal od 2. do 5. listopadu v Chicagu, Spojené státy americké.

  MachinePoint, jako součást své strategie pronikání v USA, navštěvuje americký trh díky své první účasti na veletrhu PACK EXPO v Chicagu v roce 2014. Poté, co vedení Evropské použitých strojů sektor, americký trh je velkou výzvou, která MachinePoint snaží dosáhnout díky její expanze strategie proniknout na americký trh. Tento veletrh navíc k účasti na severoamerickém trhu přináší příležitost k posílení spojení se zbytkem Ameriky. MachinePoint usiluje o posílení obchodních vztahů se zákazníky z celého amerického kontinentu prostřednictvím zvýšení obchodní kanceláře síť a její přítomnost v místních veletrzích v nejdůležitějších trzích. Přes jeho vedení v použitých strojů obchodování on-line, je důležité osobní kontakt se svými klienty a pro tento účel tradeshows jsou nezbytné. MachinePoint tvrdí, že je blíže ke svým klientům za účelem účasti v efektivnějším způsobem jejich potřeby použitých strojů. PACK EXPO Chicago přináší MachinePoint příležitost setkat se zákazníky z celého kontinentu. V průběhu veletrhu, MachinePoint inženýři setkal s mnoha visitants z celého světa.

  MachinePoint má pobočky v americkém kontinentu: Mexiko, Argentina, USA, Peru a Kolumbií.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky balení Expo 2014.

  Firemní video