MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  PACK EXPO 2014 at MachinePoint büyük başarısı  This is not an official translate. Original version here

  ExpoPack Chicago'da plastikler, paketleme, gıda ve içecek endüstrileri için ekipman çözümleri


   MachinePoint, Makine, kullanılan plastik, ambalaj ve İçecek makineleri satışı Avrupa lideri kullanılır 2'den Chicago 5 Kasım, Amerika Birleşik Devletleri'ne düzenlenen PACK EXPO 2014 katıldı.

  MachinePoint, ABD'deki penetrasyon stratejisinin bir parçası olarak, Avrupa kullanılmış makine sektörünün önde gelen sonra fuar PAKETİ EXPO Chicago 2014 için onların ilk katılım Amerikan pazarı sayesinde katılır, Amerikan pazarı MachinePoint sayesinde ulaşmayı amaçlayan büyük bir meydan okumadır genişleme stratejisi ABD pazarına girmek. Kuzey Amerika pazarına katılmak ek olarak bu fuar Amerika'nın geri kalanına bağlantıları güçlendirmek için bir fırsat getiriyor. MachinePoint ticari ofisler ağı ve en önemli pazarlarında yerel fuarlarda varlığını arttırarak tüm Amerika kıtasına gelen müşterileri ile ticari ilişkilerini güçlendirmek istiyor. Online kullanılmış makine ticareti kendi liderlik rağmen müşterileri ile ve fuarlarda gerekli olan bu amaç için kişisel iletişim önemlidir. MachinePoint daha verimli bir şekilde kullanılan makineler için onların ihtiyaçlarını katılmak için müşterilerine daha yakın olduğunu iddia ediyor. PACK EXPO Chicago MachinePoint kıtanın müşterilerine karşılamak için şans getiriyor. Fuar sırasında, MachinePoint mühendisleri dünyanın her yerinden çok sayıda visitants bir araya geldi.

  Meksika, Arjantin, Amerika Birleşik Devletleri, Peru ve Kolombiya: MachinePoint Amerika kıtasında ofisleri bulunmaktadır.

  MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

  Daha fazla bilgi için Paketi Expo 2014 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Tanıtım Filmi