PACK EXPO 2014 at MachinePoint büyük başarısı


This is not an official translate. Original version here

ExpoPack Chicago'da plastikler, paketleme, gıda ve içecek endüstrileri için ekipman çözümleri
MachinePoint, Makine, kullanılan plastik, ambalaj ve İçecek makineleri satışı Avrupa lideri kullanılır 2'den Chicago 5 Kasım, Amerika Birleşik Devletleri'ne düzenlenen PACK EXPO 2014 katıldı.

MachinePoint, ABD'deki penetrasyon stratejisinin bir parçası olarak, Avrupa kullanılmış makine sektörünün önde gelen sonra fuar PAKETİ EXPO Chicago 2014 için onların ilk katılım Amerikan pazarı sayesinde katılır, Amerikan pazarı MachinePoint sayesinde ulaşmayı amaçlayan büyük bir meydan okumadır genişleme stratejisi ABD pazarına girmek. Kuzey Amerika pazarına katılmak ek olarak bu fuar Amerika'nın geri kalanına bağlantıları güçlendirmek için bir fırsat getiriyor. MachinePoint ticari ofisler ağı ve en önemli pazarlarında yerel fuarlarda varlığını arttırarak tüm Amerika kıtasına gelen müşterileri ile ticari ilişkilerini güçlendirmek istiyor. Online kullanılmış makine ticareti kendi liderlik rağmen müşterileri ile ve fuarlarda gerekli olan bu amaç için kişisel iletişim önemlidir. MachinePoint daha verimli bir şekilde kullanılan makineler için onların ihtiyaçlarını katılmak için müşterilerine daha yakın olduğunu iddia ediyor. PACK EXPO Chicago MachinePoint kıtanın müşterilerine karşılamak için şans getiriyor. Fuar sırasında, MachinePoint mühendisleri dünyanın her yerinden çok sayıda visitants bir araya geldi.

Meksika, Arjantin, Amerika Birleşik Devletleri, Peru ve Kolombiya: MachinePoint Amerika kıtasında ofisleri bulunmaktadır.

MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

Daha fazla bilgi için Paketi Expo 2014 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde