MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Pomyślny udział MachinePoint Used Machinery w Plastimagen / Meksyk  This is not an official translate. Original version here

  Profesjonalne usługi w zakresie używanych maszyn z tworzyw sztucznych, opakowań i napojów w Meksyku PLASTIMAGEN 2014


   MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczęszczał do PLASTIMAGEN 2014, która odbyła się w dniach od 18 do 21 listopada w Meksyku.

  Na jego 20. edycja, PLASTIMAGEN prowadzi międzynarodowym przemyśle tworzyw sztucznych w Meksyku i Ameryce Łacińskiej z ponad 800 firm z ponad 25 krajów, w których najnowsze technologie i najlepsze rozwiązanie dla transformacji sztucznego zaprezentowanych ponad 30000 użytkowników. Podczas czterech dni targów trwały, inżynierowie MachinePoint spotkał na stoisku ponad 200 klientów z Meksyku i Ameryki Łacińskiej, w celu omówienia ich potrzeby i zaoferować im pierwszej jakości maszyn w sektorach wtrysku, termoformowania, wytłaczanie i recyklingu. Dzięki fantastycznej lokalizacji jest możliwe do spełnienia głównych klientów na rynku latynoamerykańskiej i szukać nowych. "Rynek Ameryki Łacińskiej jest silnym punktem dla tworzyw sztucznych i wielki początek dla sektora napojów", powiedział odpowiedzialny za dział tworzyw sztucznych w Meksyku, w PLASTIMAGEN. W MachinePoint inżynierowie wtrysku, wytłaczania i działów recyklingu zgadzają się wielkim sukcesem pod względem zwiedzających na stoisku i rejestracji potencjalnych klientów. Ponadto podkreślają one "bardzo ważne jest, że MachinePoint ujmuje się w tak szerokiej i owocnej rynku jako Ameryki Łacińskiej jest".
  Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

  W celu uzyskania dalszych informacji na oficjalnej stronie PLASTIMAGEN 2014.

  Corporate video